دپارتمان سئو سایت آژانس اتود

خوب بودن در دنیای سئو بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. این ماشین حساب تنها به اندازه اطلاعاتی که شما به آن می دهید دقت دارد اما خیلی بهتر از تصادفی انتخاب کردن درآمد ماهانه و امیدوار بودن به این که دیجیتال مارکتینگ به خودی خود نتایجی را که می خواهید برایتان ایجاد می کند، می باشد. یک راه این است که بر روی دکمه Save As در قسمت پایین پنجره کلیک کرده و آن را ذخیره کنید و راه دیگر هم این است که روی آدرس تصویر راست کلیک کرده و گزینه Copy را انتخاب کنید تا لینک مستقیم تصویر کپی شود.

راه اندازی سایت تنها بخشی از مسیر است؛ بخش دیگر آن، فعالیتتان روی سایت است؛ اینکه چگونه آن را معرفی میکنید، چه محتوایی در آن میگذارید؛ از چه روشهایی برای تبلیغات استفاده میکنید. نگران آن هم نباشید، شاید مقالۀ «انتخاب محصول مناسب برای فروش» دغدغه شما را حل کند و ایده خوبی از آن بگیرید.

بعضی از کاربران ما، انتظار دارند یک روز بعد از راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتیشان، از آن کسب درآمد کنند. مثلا اینکه، فاکتورهای یک فروشگاه اینترنتی موفق چیست؟ همۀ اینها یعنی اینکه چگونه بازاریابی اینترنتی را برای سایتتان انجام میدهید. کمی بیشتر حواستان را جمع کنید! درحالی که گوگل نقش و اهمیت بالایی در اینترنت و تبلیغات دارد شاید وجود یک رقیب جدی بتواند موجب سرویس دهی بهتر و تلاش بیشتر برای حفظ کاربران شود. ما نمیدانیم شما دقیقا در چه مرحلهای از راه اندازی سایت هستید، شاید حتی هنوز هیچ ایدهای در مورد اینکه چه محصولی میخواهید بفروشید و چه محتوایی میخواهید منتشر کنید، ندارید.

همین که تا اینجا ما را همراهی کردهاید، از بسیاری از افراد دیگر جلو افتادهاید. ما هم دقیقا همین را میخواهیم. برای آشنایی با این سیگنال های اجتماعی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. به عنوان مثال هنگامی که شما یک موسسه آموزشی باشید اما به مخاطبین خود اطلاع ندهید که چه آموزشی را ارائه خواهید کرد و یا براساس چه متودی آموزش میدهید، سرفصلهای آموزشی چیست، پلتفرم برگزاری کلاسها چه پلتفرمی است، هزینه شرکت در کلاسهای آموزشی چقدر است و یا سوالاتی از این قبیل مخاطبین سخت تر به شما اعتماد خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید