دیجیتالینگ ** مدرسه دیجیتال مارکتینگ🎓

تصمیمگیری درباره اینکه فریلنسر شوید را اصلاً دست کم نگیرید زیرا بدون شک تأثیرات وسیعی در زندگی شخصی و خانوادگیتان خواهد داشت. چنانچه فریلنسر موفقی باشید قطعاً خودتان و خانوادهتان تأثیر مثبت آن را خواهند دید، اما معمولاً موفقیت یکشبه اتفاق نمیافتد. اگر قصد دارید به صورت فریلنسینگ کسب درآمد کنید، بهتر است ابتدا با معایب و مزایای آن آشنا شده و جوانب را به دقت بسنجید زیرا این تصمیم تأثیر بسزایی (مثبت یا منفی) بر زندگیتان خواهد داشت. دانشجویان و دانش آموزان در تابستان از این طریق به کسب تجربه و مهارتهای لازم میپردازند.

در بعضی پروژه ها شاید نیاز باشه فقط در یک کلمه ی 4 بخشی در نتایج گوگل بالا باشیم و با ترافیک ماهیانه 40 تا بازدید کننده هم درآمد بسیار بالایی رو کسب کنیم و در یک پروژه ی دیگه شاید هدف تعداد بازدید باشد و باید در جهت اون قدم برداریم. یک کارشناس سئو، طراحی وب سایت را بهینه سازی می کند تا مطمئن شود که نتایج جستجو مرتبط هستند، UX سایت خوب است و طراحی سایت می تواند ترافیک خوبی جذب کند.

با توجه به اینکه لینک سایت شما در وب سایت های بزرگ قرار میگیرد و این لینک به معنی تائید کار شما توسط این وب سایت هاست، گوگل اعتبار بیشتری برای سایت شما قائل خواهد شد و رتبه آن را در جستجوهای مرتبط افزایش میدهد. مواردی که گفته شد در واقع شهر آرمانی شبکههای اجتماعی را نشان میدهد. وقتی کارفرمایان و مشتریان خود را راضی نگه دارید، خواهید دید که پیشنهادات کاری چگونه مانند سیل بر سر شما سرازیر خواهند شد. هرچه قدر که پروژه طولانی باشد وقتی خبر اتمام آن را به کارفرمایتان میدهید، او را از صمیم قلب خوشحال میکنید.

وقتی نمیتوانید خودتان را به مردم بشناسانید خیلی سخت است که بتوانید از آنها پروژه بگیرید و برعکس، وقتی سابقه کاری ضعیفی داشته باشید، بازهم نخواهید توانست خودتان را به دیگران بشناسانید. با هر فریلنسری که صحبت کنید به شما خواهد گفت که دیگر حاضر نیست مانند پروژه اول، با قیمت پایین کار کند. هر کدام از این کدها یا به عبارتی ابزار وبمستر ها ، به کاربر سایت یا وبلاگ شما خدماتی را ارائه می کنند که برخی از آنها را کاربر به دلخواه می تواند با کلیک روی آن ، ابزار مورد نظر را فعال کند. چون به هر حال جستجوی معنایی (Semantic Search) گوگل و الگوریتم مرغ مگس خوار در حال پیشرفت است و پر کردن متن با کلمات کلیدی بدون در نظر گرفتن بار معنایی آنها نه تنها سودی ندارد بلکه به ضررتان هم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید