دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) چیست؟

برای فریلنسر شدن باید مثل یک سرمایهگذار در بازار بورس عمل کنید. یک بازاریاب دیجیتالی چه کاری انجام میدهد؟ پروژههایی را بپذیرید که توانایی انجام دادن آنها را دارید. برای فریلنسر شدن باید خود را اهلی کنید. اگر می خواهید سئو سایت خود را افزایش دهید، باید از قوانین گوگل که غول موتور جستجوی جهان است پیروی کنید و برای این کار باید به توصیه های آن عمل کنید. این شیوه برای ایجاد انگیزه و همراه سازی مشتری در سراسر جهان و کسب و کارهای مختلف بکار میرود. در این نیمقسمت آن موضوعها را به شکلی عمیقتر مورد بررسی قرار میدهیم و مثالهای زیادی از دیجیتالینگ و کسب و کارهای دیگر میزنیم.

اگر هنوز مهارت کافی برای به ثمر رساندن یک پروژه را به دست نیاوردهاید؛ لطفا زمان خود و کارفرما را هدر ندهید. رپورتاژ آگهی در واقع نوعی محتوای متنی می باشد که در آن به معرفی یک محصول و یا معرفی خدماتی از کسب و کار خود می پردازید. البته راه های زیادی برای دریافت پروژه های جدید وجود دارد و سایت های خارجی برای کار فقط یکی از این روش ها است. سوشیال سیگنال یا همان اکشن های اجتماعی در سئوسایت یا بهتر سئو خارجی سایت از موارد قابل توجه هستند. سوشیال سیگنال چه اهمیتی برای سئو دارد؟ توییتر: در کنار فیسبوک، توییتر نیز برای داشتن سیگنال اجتماعی موثر در داخل کشور بسیار پرطرفدار و کارآمد است.

اگر میخواهید مترجم فریلنسر موفقی باشید، باید علاوهبر یادگیری فن ترجمه و تقویت این مهارت در خودتان، به فکر یادگیری اصولی مانند اصول کسبوکار و بازاریابی نیز باشید و هیچوقت، دست از تلاش برای یادگیری و پیشرفت برندارید. برای موفق شدن در این حرفه در کنار خاک خوردن که اصل اولیه تمام حرفههای عالم هستی است؛ باید اصولی را در نظر بگیرید. به همین خاطر است که یک محتوای خوب بهتنهایی میتواند بسیاری از ایرادات را جبران کند. یک سرمایهگذار باهوش هرگز تمام سرمایه و مهارت خود را معطوف یک پروژه نمیکند (البته حساب سرمایه گذاران تازهکار سوا است! شما باید کمی صبور باشید).

بله لازم نیست؛ صبح زود از خواب بیدار شوید؛ هرچند خیلیها ترجیح میدهند کار را از صبح زود شروع کنند. اما اگر از همان ابتدای مقاله متوجه شدید که چرا میخواهید دورکار شوید؛ تغییر چندان هم دشوار نخواهدبود. حتی اگر مجبور شوید؛ زمان بیشتری جهت انجام پروژه تقاضا کنید و کمی از مبلغ دریافتی خود بکاهید؛ این کار را انجام دهید. بازاریابی مجدد کنید. سعی کنید بر اساس علاقه افراد، به آنها در سایر وبسایتها و نشریات دسترسی پیدا کنید و اطلاعات ارزشمند ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید