دیجیتال مارکتینگ : تاریخچه و مفاهیم + اینفوگرافیک – آیمارکتور – دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

بحث اعتبار رپورتاژ را جدی بگیرید – رپورتاژ خوب و بد سایر پست های وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهد شاید در مواردی فروش و خرید پکیج های رپورتاژ باعث بهبود رتبه شود اما سرانجام خوبی در انتظار سایت نیست. توصیه به خرید و عدم خرید نمی کنیم چون سئو مطلق نیست اما بهتر است از سایت هایی که اسپم اسکور بالای 60 درصد دارند با دقت بیشتری رپورتاژ بخرید – اگر گذشته سایت را در سال های فعالیت بررسی کردید و مورد مشکوکی پیدا نکردید نسبت به خرید رپورتاژ با دانش قبلی اقدام کنید.

در واقع این کلمه به معنی جنگجویان و بی رحمی است که در قرون وسطی زندگی می کردند و نسبت به خاندان اشرافی بی اعتنا بوده و هیچ تعهدی به آن ها نمی دادند. دانش عمیق در ابزارهای گوگل مانند GA ، GSC و همچنین نسبت به ترندها آگاه باشد.

به تعبیری، کلمه لینک گذاری شده توسط شما، در نتایج بالاتر جستجو های انجام شده گوگل قرار می گیرد و این امر باعث افزایش بازدید سایت شما خواهد شد. به عبارت دیگر می توانید کدهای css دلخواه خود را بدون مشکل بنویسید و قالب خود را بروزرسانی کنید، بدون این که تغییراتی که در قالب انجام داده اید، حذف شود. در واقع بهینهسازی سایت و انجام سئوی سایت باعث میشود که فضای سایت برای کاربران و بازدیدکنندگان سایت مناسبتر و دلپذیرتر باشد. اگر تصمیم به ارائه رزومه خود یا شرکتتان در فضای وب دارید، قالب رزومه من مناسبترین قالب برای شما است.

از سویی دیگر، صاحبان کسب و کار باید همیشه با توجه به شرایط و موقعیت موجود بهترین تصمیمها را بگیرند تا بتوانند تجارت خود را حفظ و نیز آن را توسعه دهند، چرا که هر کسب و کاری طول عمری دارد که از معرفی و رشد آغاز میگردد و اگر خود را به روز نگه ندارد، خیلی سریع از حافظه مشتریان حذف میگردد. لینک اکیوتی (Equity Link) درجه اعتبار سایت را تعیین می کند, هر چقدر مقدار اکیوتی بالاتر, سایت معتبرتر و همچنین انتقال اعتبار در رپورتاژ نیز بیشتر می شود که معمولا Equity در سایت های خبری و ابزار وبلاگ به دلیل جذب لینک های طبیعی, بیشترین مقدار را در بین انواع سایت های ایرانی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید