راهنمای آموزش طراحی سایت + طراحی وبسایت رو از کجا شروع کنیم؟

سئوکار حجم تصاویر سایت را کاهش داده و یک متن جایگزین مناسب برای آنها قرار میدهد. به صورت کلی سئو محتوایی سایت وردپرسی به صورت پایه با افزونههای رایگانی مثل رنک مث که خودمان نیز از آن استفاده میکنیم کار سادهای است که برای آموزش کار با این افزونه میتوانید ویدئو آموزشی تنظیمات رنک مث را مشاهده کنید. اگر یک بلاگ دیگر در مورد محصول شما صحبت کرد میتوانید از طریق این هشدار متوجه شوید و مقالهای را در شبکههای اجتماعی خود ارتقا دهید. با استفاده از دستور wget میتوانید فایلهای مدنظرتان را دانلود و در نوتبوک از آنها استفاده کنید.

در قدم باید باید پروتکل ssl را فعال کنید که این کار باعث تغییر آدرس از HTTP به HTTPS خواهد شد. نقشه سایت خود را فعال کنید. بررسی ریدایرکتها و لینکهای شکسته: ممکن است برخی از ارجاعات لینکی موجود در سایت مشکل داشته باشند و یا لینکهای شکسته در صفحات داخلی وبسایت دیده شود؛ سئوکار تمامی این لینکها را تصحیح کرده تا تاثیر مثبتی بر رتبه بندی سایت در گوگل بگذارد. بهینه سازی نقشه سایت: سایت مپ یک فایل از نوع HTML یا xml است که بازدید سایت را برای موتورهای جستجو راحتتر میکند. سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد.

مشاوره سئو باید به دست متخصص های سئو سازی انجام شود، شما با داشتن سایتی با سئو اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای سایت شما قائل میشوند و بازدید سایت شما به صورت کاملاً طبیعی افزایش پیدا خواهد کرد. انتخاب آدرس سایت: طبق بررسیهای انجام شده هر چه آدرس سایت کوتاهتر باشد، رتبه بهتری در نتایج گوگل از آن خود خواهد کرد. چه مدت طول میکشد به رتبه اول نتایج گوگل دست پیدا کنیم؟ درج فایل htaccess. در دایرکتوری: با کمک این فایل میتوان به تنظیمات کش، ریدایرکت، خطاها، آدرسها و … درج مشخصات سایت در وبمستر گوگل: در صورتی که صاحب وبسایت در گذشته مشخصات سایت را در داخل وبمستر ثبت نکرده باشد، این امر توسط سئوکار انجام خواهد گرفت.

با کوتاه بودن ادرس وبسایت، کاربر به راحتی میتواند آن را تایپ کرده و مستقیما وارد سایت شما شود. وبمستر هاست ، با دارا بودن افرادی متخصص و متعهد در زمینه آی تی و شبکه ، مدیریتی موفق و بهینه را برای سرورهای خود و شما به ارمغان اورده است . نوشتن و منتشر کردن مقالات درمورد وبلاگ یک شرکت به شما کمک میکند تا تخصص صنعتیتان را اثبات کنید و ترافیک جستجوی واقعی را برای کسبوکارتان تولید کنید. ما با یک تیر دو نشان زدیم. متأسفانه پذیرفتن ریسک و توانایی خطرپذیری، از بخشهای جدانشدنی و اجتنابناپذیر این حرفه به حساب میآید و شما باید مدام با آنها دست و پنجه نرم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید