راهنمای جامع رپورتاژ آگهی +نکات انتخاب سایت {براساس تجربه شخصی}

در رابطه با اهمیت این متا تگها باید عرض کنیم که به گفته بسیاری از متخصصین سئو سایت موتور جستجوی گوگل در رتبه بندی خود متکی به این نوع متا تگ ها نیست به طوری که منسوخ شدهاند. همچنین بک لینکها از نظر سئو از اهمیت ویژهای برخوردار هستند به عبارتی هر چقدر بک لینک مفید، طبیعی به نظر برسند رشد آن سایت بیشتر و ارتقاء جایگاه را به همراه خواهد داشت. از نظر گوگل این نوع پیوندها که طبیعی به نظر برسند در رشد و ارتقاء جایگاه سایتها بک لینک گیرنده تأثیر خوبی دارد. اما همچنان ما شاهد این هستیم که این نوع متا تگ ها داری ارزش هستند و اطلاعات مفیدی را از محتوا به موتورهای جستجوگر منتقل میکنند.

پس متا تگ ها اهمیت دارند. لازم به ذکر است ک این متا تگها در طاهر صفحات مشخص نیست و بیشتر در کدهای HTML قابل رویت هستند اما موتورهای جستجو و ربات ها به خوبی آنها را برسی و شناسایی میکنند. طبق برسی و تحلیلهای محققان و متخصصین سئو وب سایت محتویاتی با طول بین ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه جایگاه بهتری نسبت به دیگر محتواها دارند. به پیوند هایی که از سایت به یک سایت دیگر میشود لینک خارجی گفته میشود. پس خرید بک لینک اصلاً توصیه نمی شود مگر این که یک متخصص و یا خود با توجه به آگاهی های لازم در رابطه با امر نحوه لینک گیری و این که باید از چه سایت هایی لینک گرفت یا نگرفت انجام شود.

دوم این که گوگل با استفاده از این پیوند و لینک های داخلی می تواند به درستی سایت ایندکس و اعتبار به آنها ببخشد. موز رنک عددی بین 0.00 تا 9.99 می باشد. نقشه سایت یا sitemap که با فرمت XML ایجاد میشود که درون آن URL های سایت قرا میگیرد و به موتورهای جستجو کمک بسزایی در امر استخراج اطلاعات میکند و آخرین بهروزرسانی های سایت در داخل آن جای میگرید تا سریع ایندکس شوند. بک لینک به پیوندهایی گفته میشود که از یک سایت به یک سایت دیگر داده میشود.

خیلی از دوستان از افزونه یوست یا یوآست Yoast استفاده میکنند و این افزونه باعث میشود ذهن شما شبیه یک ربات باشد. جستجوی بهتر تصاویر و پخش فیلم در همان لیست نتایج جسستجو از نوآوری های این موتور جستجو هستند. برای اینکه بتوانید درک درست تری از فعالیت هایی که برای سئو سایت انجام می شود و تخمین هزینه ها، داشته باشید، در ادامه پروسه آنالیز و سئو سایت را با هم بررسی میکنیم. • سئو داخلی (On page SEO): این نوع از SEO بر روی تمام محتویات “روی صفحه” زمانی که به یک وب سایت نگاه میکند، تمرکز میکند.

دیدگاهتان را بنویسید