راهنمای کامل فریلنسر شدن به زبان ساده

سئو محتوا شامل نگارش و بهینه سازی Page title و Meta Description، تولید محتوای سئو شده، تحقیق کلمات کلیدی، استفاده از حرفه ای ترین اصول تبلیغ نویسی، بهینه سازی هدینگ های هر صفحه (H1-H6)، سئو تصاویر و … در مورد شرکت در دوره های کارآموزی هم یک پیشنهاد دارم: به سراغ شرکت های معتبری بروید که واقعا خودشان دانش کافی دارند و البته قرار است به شما هم این دانش را منتقل کنند، نه اینکه صرفا از شما مجانی کار بکشند.

اگر شما خود را به جای یک مخاطب شبکه اجتماعی قرار دهید، بیشک خواهید فهمید که این مخاطب حوصله خواندن یک متن طولانی را ندارد. در این پکیج امکانات اضافی برای کسب و کار های بزرگ از جمله تولید محتوا تا 12 محصول و 3 مقاله جامع تعبیه شده است. از جمله مواردی که در پکیج پایه یا موقعیت یابی به چشم می خورد میتوان به گزارش و رفع ایرادات URL، بهبود SSL، گزارش دهی ماهیانه طی بیلان های منظم، تولید محتوای 10 محصول و 2 مقاله تا حدود 10 هزار کلمه در ماه، دریافت بک لینک و … که در پروپوزال انتهای مقاله می توانید تمامی آن ها را مطالعه نمایید.

تعرفه سئو بر اساس روند قرارداد های ماهیانه، در سال 1400 معمولا بین 5 تا 10 میلیون تومان قیمت گذاری می شود. تحلیل و آنالیز با ابزار های پیشرفته مانند GA، GSC، Website Auditor، Ahrefs، MOZ و … بهترین کار برای دریافت قیمت و پروپوزال تماس با مشاورین فروش ایران وب لایف و دریافت مشاوره رایگان برای خدمات سئو است. بهینه سازی داخلی سایت را هم میتوان با دریافت هزینه متعارف آن انجام داد، اما همواره باید بدانیم در کلمات کلیدی سخت، سئو Off Page اهمیت مکرر پیدا می کند.

سربرگ ابزارهای وبمستر امکان اتصال وبسایت در بایدو، بینگ، گوگل و یاندکس بدون نیاز به کدنویسی را برای شما فراهم میکند، برای دریافت هر کد میتوانید بر روی لینک مقابل فیلد، کلیک کنید، در پایان ، بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک نمائید. سپس در همین صفحه در بالای صفحه بر روی دکمه آپلود فایل کلیک کنید (در قسمتی که در تصویر زیر میبینید) و فایل zip خود را انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید. اگر بخواهیم به صورت منطقی به این قضیه توجه کنیم زمانی که لینک شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و پستی که حاوی لینک شماست لایک زیادی می خورد و مرتبط با صفحه شماست عملاً این تعامل به گوگل میگوید این لینک برای کاربران مهم بوده در شبکه اجتماعی، پس احتمالاً در نتایج جستجو هم نیاز کاربران را برطرف می کند و برای آنها جذاب خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید