روش های استفاده بهینه از سوشال سیگنال

وبلاگ نویسان و افراد جویای کار در حوزه اینترنت و سئو که نمی دانند کار سئوی سایت را باید از کجا شروع نموده و از ابتدا روی چه تکنیک هایی تمرکز نمایند. خرید بک لینک تخصصی با دسته بندی موضوعی سایتها در موضوع نزدیک به فعالیت سایت شما باعث تقویت سئوی خارجی سایت شماست.

بک لینک به معنای لینک شما در سایر سایت ها است. این ترافیک به سئو سایت شما بسیار کمک خواهد کرد و رتبه های شما را در نتایج جستجو بهبود می بخشد. روش سئو کلاه سفید مزایایی چون به دست آوردن جایگاه ثابت ، عدم تهدید رتبه به واسط رعایت اصولی موارد سئو ، هزینه پایین تر و مصون ماندن از جریمه های بی رحمانه گوگل می باشد. به عنوان مثال ، اگر قرار بود برای به دست آوردن یک لینک مبلغ 1000 دلار هزینه کنید ، می توانید به جای آن یک پست با ارزش از لینک ارسال کنید و از آن طریق برای این پست برون سپاری کنید .

این موضوع موجب میشود تا کاربران شما در صورت نیاز به خدماتی که شما در حال ارائه آن هستید بدون درنگ نام شما را به خاطر بیاورند و علاوه بر توصیه به دیگران، خودشان نیز به صورت مستقیم وارد وبسایت شما شده و از این طریق ترافیک ارگانیک شما که در نهایت به سئو سایت شما کمک خواهد کرد را افزایش دهند. ورود کاربر به سایت اولین هدف ما و تبدیل بازدیدکننده به مشتری مهم ترین هدف خواهد بود که در بخش آموزش سئو به آن می پردازیم. سیستم وبلاگ دهی معروف بلاگ اسپات که به شما این امکان را می دهد که در آن وبلاگ ایجاد کنید و در مطالبی که منتشر می کنید لینک فالو ایجاد کنید، حتما در لینک سازی های خود از این سایت استفاده کنید.

وبمستر هاست یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات میزبانی می باشد ، بنده به شخصه شرکت های زیادی را تست کردم اما وبمستر هاست بهترین خدمات هاستینگ و سرور مجازی و پشتیبانی را ارائه داده و باعث شده این شرکت میزبان دو سایت بنده باشد در یک جمله سرعت سرور ها و پشتیبانی ارائه شده بی نظیر می باشد . در بخش BIO توضیحاتی در مورد وب سایتتان بنویسید و وب سایت خودتان را معرفی کنید و در بخش WEB PAGE در قسمت LINK آدرس وب سایتتان را بنویسید و در قسمت NAME کلمه کلیدی مورد نظرتان را که می خواهید به وبسایتتان لینک دهید را بنویسید و در نهایت بر روی SAVE CHANGES کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید