سئوکار، متخصص حوزه سئو است که می تواند سایت را به رتبه های اول برساند

همانطور که روی بهبود سوشیال سیگنال خود برای سئو کار می کنید، در تمامی رسانه های اجتماعی حضور پیدا کنید. هرچقدر از رسانه های اجتماعی مختلفی استفاده کنید، سوشیال سیگنال های بیشتری نیز دریافت می کنید. دقت داشته باشید برای پیشرفت یک وب سایت تمامی 7 روش دیجیتال مارکتینگ ای تی مهر مورد نیاز هستند و هر کدام از آنها معنی خاصی دارند.طراحی سایت یک فرآیند پیچیده و بسیار تخصصی می باشد، به همین دلیل اگر شما از متخصص های اصلی بهره مند نباشید با موفقیت و بازدید در گوگل و شبکه های اجتماعی روبرو نخواهید بود، در این قسمت چندین روش برای شما توضیح داده شده است .

متخصص باید فرآیند های ذکر شده در قسمت بعد همین مطلب را به نحوی برنامه ریزی و پیاده سازی کند تا در کنار کسب رتبه برای سایت از نظر موتور جستجو، فرآیند پیشرفت سایت کاملا عادی و معمولی به نظر برسد. هنگام برگزاری کمپین های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی یا تبلیغات کلیکی، کاربران عموما به یک صفحه از وب سایت کسب وکارها هدایت می شوند که لندینگ پیج نام دارد و اگر به درستی طراحی نشود می تواند کاری کند که مشتریان علاقه مند، از خرید محصول یا خدمت صرف نظر و آن صفحه را ترک کنند. موتورهای جستجو Social Signal را نیز مانند بک لینکها به منزله تأیید برند و محتوای وب از سوی کاربران تعبیر میکنند و در نتیجه آن را در رتبه طبیعی سایت اثر میدهند.

یک راهکار کارآمد و موثر برای افزایش علاقهمندی مخاطبان به برند و محصولات شما، «برپایی مسابقه و نمایشگاه» است. مسابقات و اهدای جوایز و هدایا، روش های شگفت انگیزی برای ایجاد علاقه و سر و صدای بیشتر در اطراف برند شما است. بنابراین هر چه میزان به اشتراک گذاشتن یک url در شبکههای اجتماعی بیشتر باشد، سیگنال آن نیز افزایش پیدا میکند، این موضوع، نشان دهنده اهمیت سایت است. اما ترجمهی درست آن جمله یا کلمه را روی صفحه نمایش نشان خواهد داد.

یعنی اینکه مقاله ای که نوشته شده یونیک باشد و سئو شده آن هم یونیک باشد. یعنی روی کلماتی که قرار هست به صفحه اول گوگل برسد به شما لینک بدن. در هر دو صورت، یعنی چه قصد خرید داشته باشید و چه بخواهید خودتان به صورت رایگان Social Signal ایجاد کنید باید 2 کار مهم انجام دهید. در شبکههای اجتماعی «کمپینهای تبلیغاتی» ایجاد کنید. در صورتی که سایت شما به صورت وردپرس است، میتوانید با استفاده از افزونه رایگان Blog2Social پستهای خود را در شبکههای اجتماعی به اشتراک بگذارید. امروزه شبکههای اجتماعی آثار مهم و قابل توجهی در فضای کار و زندگی دارند و نقشی بیشتر از یک پل ارتباطی میان کاربران و صاحبان کسب و کارها ایفا میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید