سئوکار حرفه ای در تهران + 3 نکته خیلی مهم برای استخدام

به عبارتی باید صفر تا صد سئو داخلی را بداند؛ اما برای سئو خارجی آشنا بودن کامل کافی است؛ اما شاید خودش نتواند کاری انجام دهد. تاریخ انتشار مطلب اهمیت زیادی ندارد: سرعت ایندکس صفحات جدید، در موتور جستجوگر بینگ نسبت به گوگل پایین تر می باشد و به جدید بودن و تاریخ انتشار مطالب اهمیت چندانی نمی دهد.

از نمونه کارهای موفق و زیادی که یک سئوکار خوب دارد نیز می توان به حرفه ای بودن او در این زمینه پی برد. بعد از اتمام این مراحل با فشردن دکمه ی ذخیر کار ثبت سایت خود را به اتمام برسانید. گوگل از quality rater های خود می خواهد تا وب سایت شما را تست کنند تا متوجه شوند که به درستی کار می کند. چنانچه برای ورود و ثبت سایت از طریق اکانت جیمیل موفق به این کار نشدید، می توانید از Use Another Account برای ورود به گوگل استفاده نمایید و مراحل پیش روی را به ترتیب طی نمایید.

از سایرین متفاوت باشید و از عکسهای جذاب و آموزنده استفاده کنید. برای وریفای نمودن دامنه در سایت های وردپرسی دو روش وجود دارد که شامل؛ افزودن کد در افزونه سئو وردپرس و آپلود فایلی است که در قسمتی از مسیر هاست می باشد که اقدام به نصب وردپرس نموده اید. لازم به ذکر است، چنانچه اقدام به نصب وردپرس در ریشه هاست نمودید، فایل دانلود شده را نیز از همین قسمت آپلود نمایید. با کلیک کردن بر روی این لینک پنجره ای در مقابل شما باز می شود که از طریق آن می توانید با هر اکانتی که مایل بودید، اقدام به ثبت نام نمایید.

با کلیک بر روی ADD به صفحه ای منتقل می شوید که باید در آن به ذخیره ی آدرس نقشه سایت و اطلاعات دیگر اقدام نمایید. بعد از انجام این مرحله باید گزینه ی When do you receive the most traffic to this site for your local time of the day را بر روی قسمت All Day قرار بدهید. با این تفاسیر، صفحه هایی که از تاریخ انتشار آن ها مدت زمان زیادی میگذرد نیز شانس این را خواهند داشت تا در جایگاه اول تا سوم در رتبه بندی سایت قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید