سئوکار حرفه ای کیست و چه وظایفی دارد ؟

به همین خاطر سئو کاران در دنیا وارد سئو کلاه خاکستری می شوند که در ادامه میخوام کامل توضیحش بدم . با ادامه آموزش سئو همراه باشید . برای خرید و تهیه رپورتاژ آگهی این نکته را در نظر داشته باشید که رپورتاژ آگهی یک سرمایهگذاری فوقالعاده بهشمار میآید که راهی برای تبلیغ کسب و کار شما است و جذب بک لینک های قدرتمند و موثر در رتبۀ گوگل را به همراه دارد. یعنی مثلا من روی فروش گوشی تلفن همراه مقدار زیادی لینک های اشتباه و تکنیک های کلاه سیاه انجام دادم و گوگل هم با توجه به الگوریتم های گوگل به راحتی متوجه این تخلفات من شده است و همین صفحه فروش گوشی تلفن همراه سایت من رو از نتایج خودش حذف می کند .

سئو کلاه سیاه یکی دیگه از انواع سئو هست که در اون هیچ کدوم از فاکتورهای مورد نظر گوگل رعایت نمیشه ، در واقع قصد ما در این نوع از سئو دور زدن گوگل هست ، و می خواهیم با روش های کاملا تقلبی سعی کنیم که جایگاه سایت خودمون رو بهبود ببخشیم .

پس در حالت کلی اینطوری شد که من اول سایتم رو از نظر دسترسی کاربری و محتوا ، آماده میکنم برای مشتری هدف خودم و در نگاه دوم شروع می کنم به رعایت کردن قوانین گوگل تا سایت من بهینه شود برای موتور های جستجو و نتایج خوبی رو کسب کنم . سئو کلاه سفید یکی از انواع سئو کردن سایته ، که خب خیلی مزیت های زیادی داره و استانداردترین روش سئو کردن یک وب سایت هست .

سئو کلاه سفید چیه ؟ میخوام سئو کلاه سفید رو براتون تشریح کنم : در اصل از دیدگاه گوگل همه ما باید اصول این نوع سئو رو رعایت کنیم ، اینطوری در نظر بگیرید که ما یک سایت مرجع در زمینه فناوری هستیم ، و تمامی اخبار دست اول فناوری دنیا رو در سایتمون قرار میدیم . پنالتی شدن سایت یعنی اینکه ما یکسری کارهایی رو روی وب سایتمون انجام بدیم که از نظر گوگل غیر استاندارد و اصولی هست و گوگل به راحتی متوجه رفتار های سایت ما می شود . طراحی وب سایت خدماتی برای شغل ها و خدمات متفاوتی طراحی و انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید