سئوکار در گناباد متخصص سئو و سئوکار حرفه ای

وبمستر سلام یکی از سایت های نسبتا شناخته شده در حوزه آموزش بازاریابی دیجیتال و سئو سایت است. همانطور که مشاهده میکنید، پکیج ها اغلب با تعداد کمی لینک ساخته شده و همینطور به نظر میرسد سایت هایی که از آنها لینک گرفته میشود، سایت های معتبری باشند. به عنوان مثال شاخص کلیدی عملکرد (KPI) یک بازاریاب دیجیتال که مسئول سئو است، “ترافیک ارگانیک” وبسایت است – که این میزان با توجه به میزان بازدیدکنندگان وبسایت که از طریق نتایج جستجوی گوگل به وبسایت هدایت میشود، محاسبه میشود. تصویر زیر نمونهای از یک پست حمایت شده درباره خرید خانه را نشان میدهد.

سئوکار: با سلام ابراهیم حنفی هستم متخصص سئو، در این پست قصد دارم … برای مطالعه و کسب دانش عمیقتر در این مورد, میتوانید این پست Search Engine Journal را مطالعه کنید. 16 درصد از فریلنسرها بر این باور هستند که فریلنسری یک کار شگفت انگیز است؛ چون با حضور در این زمینه خودتان آقای خودتان هستید و میتوانید بدون اینکه کسی به شما امر و نهی کند، درآمد خوبی کسب کنید.

به این موارد، گزینه های متنوعی برای کسب درآمد از وبلاگ اضافه کنید. علاوه بر آنلاین مارکتینگ دیگر مفهومی که بسیار نزدیک به دیجیتال مارکتینگ بوده و گاهی اوقات به جای این مفهوم استفاده می شود، بازاریابی درونگرا است. شبکههای پرمخاطبی چون توییتر، لینکدین و فیسبوک در این فهرست جای میگیرند که بالاترین سوشیال سیگنال را روانه سایت شما میکنند.

همانطور که مشاهده میکنید، علاوه بر بک لینک در این پکیج ها محصولات دیگری مثل شوسیال سیگنال و سوشیال بوکمارک هم دیده میشود. در واقع سایت انجام میدم یک سایت آزادکاری برای دوستانی است که به شکل آزادکار یا همان فریلنسر اقدام به انجام کارهایی مثل تولید محتوا، سئو و… در واقع تا جایی که من متوجه شدم، بکوریتی یک سیستم فروش بک لینک است.

دیدگاهتان را بنویسید