سئوکار شرح دقیق وظایف یک سئوکار چیست؟

با توجه به عدم توجه بینگ به تعداد لینک های ورودی، مشخصا خرید بک لینک یا تبادل آن تاثیری بر رتبه بندی شما نخواهد داشت. در ادامه، برای بررسی خرید رپورتاژ آگهی از ناشر، نکات زیر را در نظر میگیریم. الکسا ابزاری است برای رتبه بندی وبسایت ها که از سال 1996 توسط وبسایت آمازون ارائه شده و متاسفانه در ایران اهمیت زیادی پیدا کرده است.

در دنیایی که استفاده از موبایل به نهایت خود رسیده است، مسلماً یکی از مهمترین روندهای بازاریابی دیجیتال سال ۲۰۲۱ ظهور فناوری ۵G یا نسل پنجم فناوری تلفن همراه است. یکی از بهترین نکات آن داشتن ابزارهای اندازهگیری است تا اینکه متوجه شوید راهی که انتخاب کردهاید برای تبلیغات چه مقدار بازخورد داشته است مانند ایمیل مارکتینگ شما باید بررسی کنید، ایمیلهایی که ارسال میکنید چه مقدار از آنها خوانده میشوند و چه مقدار کلیک روی آنها میشود. این تصاویر که بسیار سبک بوده و با سلیقه انتخاب میشوند، نقش بالایی در جذب کاربران به این موتور جستجو داشته اند.

تصاویر و ویدئوها از یک سو ارزش محتوای سایت شما را ارتقا داده و سبب جذب بیشتر مخاطبان می شود، اما از سوی دیگر حجم بالای آن ها در سرعت لود شدن صفحات تاثیرگذار خواهد بود. در تقابل میان موتورهای جستجوی بینگ و گوگل کاربران اینترنتی برنده خواهند بود. در نتیجه پیج رنک سایت یا صفحه نیز بر نتایج آن بی تاثیر خواهد بود. اگر 10 نتیجه اول در موتور جستجوی گوگل و Bing را برای یک کلمه کلیدی خاص مقایسه کنیم، مشخصا سایت هایی که در بینگ رتبه مناسبی دارند تعداد بک لینک های زیادی ندارند و به نظر میرسد که این موتور جستجو توجه چندانی به لینک ورودی سایت ها نداشته باشد.

تقریبا میتوان گفت که تفاوتی نمیکند که شما جستجوی خود را در Bing انجام دهید یا گوگل، به هر حال به نتیجه مورد نظر خود خواهید رسید. برای مثال اگر عبارت “ساخت نقشه سایت” را در هر دو سایت جستجو کنید نتایج متفاوتی را شاهد خواهید بود، حتی در مواردی ممکن است که رتبه اول نتایج گوگل در صفحه نخست نتایج موتور جستجوی Bing نباشد. با اینکه نتایج موتور جستجوی Bing مناسب و مرتبط با جستجوی کاربران است ولی رتبه بندی در آن تفاوت بسیار زیادی با آنچه در گوگل مشاهده میکنیم دارد، همین امر موجب جلب نظر متخصصین سئو برای فعالیت بر روی این بازار جدید میشود.

دیدگاهتان را بنویسید