سئو سایت – آپسئو

کنیبالیزیشن برای سئو مضر می باشد یکی از دلایل بهینه سازی سئو این است که بتوانیم کنترل بهتری بر روی تجربه کاربری وب سایت خود داشته باشیم اگر ما همکاری لازم را به موتورهای جستجوگر انجام ندهیم آنها باید زمان بیشتری را برای درک صفحات وب سایت اختصاص دهند که نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

درست است که بهبود عملکرد سایت و رعایت استانداردهای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل ، باعث بهبود رتبه می شود اما همچنان نباید از مبحث مهم تجربه کاربری مناسب و رضایت کاربران غافل شد. با استفاده از ابزار گوگل وبمستر می توانید عملکرد سایت خود را بررسی کنید. بهینه سازی سایت با استانداردهایی همراه است که ما، همه آن ها را درک می کنیم و با رعایت و استفاده بجا از همه موارد بصورت کامل ، منجر به ارتقا رتبه سایتها در نتایج جستجو می شویم.

که به شما کمک می کند که حضور سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل حفظ کنید ولی برای اینکه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل لحاظ شود شما نیاز جدی به عضویت در گوگل وبمستر ندارید. اگر تا به حال در روزنامهها تبلیغ کرده باشید، متوجه خواهید شد که ردیابی میزان مشاهده آن صفحه از روزنامه که تبلیغ شما وجود دارد، چقدر سخت و حتی نشدنی است. برای کار کردن نیازی ندارید تا وارد مکان خاصی مانند اداره یا شرکت شوید بلکه می توانید در خانه خود مشغول به فعالیت شوید. این در حالی است که قضیه کاملا برعکس میباشد صفحاتی که بیش از حد شبیه یکدیگر باشند در واقع این مشکلات را برای وب سایت شما به وجود میآورد.

ولی باید عرض کنم امروزه با توجه به پرسونای مخاطب، تبلیغات بسیار هدفمند تر شده ولی در نهایت شما خود را در مقابل چشمان مخاطبان قرار داده اید. اما ثبت نام در سایت گوگل وبمستر به شما کمک می کند تا متوجه شوید که گوگل سایت شما را چگونه می بیند. در مرحله بعد شما به وسیله محتواهایی که تولید میکنید میتوانید کاربران را به سمت لینک مرجع هدایت و راهنمایی کنید تا کاربر روی آن صفحه لینک کند. در حقیقت پاسخ این سوال کاملا بستگی به وب سایت شما و شرایط آن (مثل عمر، پنالتی شدن و … در این شرایط است که گوگل باید تشخیص دهد که کدام یک از صفحات مشابه با عبارت جستجو مرتبط هستند و در نهایت یکی از آنها را به کاربر نمایش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید