سئو سایت چیست و سئو کار کیست؟

معمولا شما زمانیکه به دنبال نکته یا موضوع خاصی هستید با یک مقاله آموزشی در حوزه سئو مواجه میشوید که اطلاعات دقیق ولی محدودی را در همان زمینه به شما عرضه میکند. اما در مقابل فعالیت غیر اورگانیک در شبکه های اجتماعی به این صورت است که شما هر روز معمولا در زمان خاصی پست می گذارید ، همه پست هایتان لینک دار است ، اغلب لینک ها به یک سایت است ، اغلب افرادی که با شما در تعامل هستند رفتارشان ثابت است یعنی کامنت ها ثابت است و همان افراد همیشه ریتوئیت می کنند و لایک می کنند.

این وب سایت که وب سایتی بسیار شناخته شده در زمینه رپ بود، به دلیل خرید بک لینک بی کیفیت توسط گوگل جریمه شد. گوگل ترنسلیت و یا به زبان انگلیسی google translate یکی از قویترین سرویسهای وبگاه قدرتمند گوگل است که به رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است. حتی اگر هم به اشتباه تاکنون خریده اید، از فروشنده بخواهید که هرچه سریع تر اقدام به حذف بک لینک شما نمایند.(یا خودتان با ابزار disavow اثر آن را از بین ببرید) چرا که در غیر این صورت بک لینک های با کیفیت ما نیز موثر نخواهد بود. بررسی های مختلفی از این واقعیت حکایت دارد که میزان بازگشت رتبه با استفاده از ابزار disavow در بهترین حالت ها در حدود 80 درصد است.

برای استفاده از ابزار های چک کردن سوشیال سیگنال، نباید عجله کنید و گاهی اوقات تا 2 ماه زمان لازم است تا این ابزار ها به روز شوند. با دنبال کردن سایت های آموزشی مرجع و معتبر می توانید اطلاعات خود را افزایش داده و به روز نگهدارید. اسپمرها می توانند به راحتی نام user-agent خود را به Googlebot تغییر دهند اما شبیه سازی آی پی به این راحتی نیست. قدرتمندترین اثر غیرمستقیم شبکههای اجتماعی توانایی لینک سازی داخلی است.

جالب است بدانید مدیران این سایت به گوگل گفته اند که انگیزه شان از انجام این کار، این بود که رقبا این گونه بک لینک ها را خریده و موفق شده بودند! مجموعه «تجارت الکترونیک آروند» با داشتن کادری مجرب از طراحان، توسعه دهنده های وب و متخصین بازاریابی اینترنتی در تمام مراحل انجام فرایند سئو , مشتری را از مراجعه مکرر به توسعه دهنده و برنامه نویس به جهت رفع اشکالات فنی داخلی بی نیاز می کند. در اصل سئو شامل تمام اقداماتی میشود که شما انجام میدهید تا موتور جستجویی مانند گوگل سایت شما را یک منبع باکیفیت محسوب کند و در نتایج برتر جستجوهای کاربران نمایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید