سئو مخفف Search Engine Optimization است

همونطور که در مقاله تاثیر بک لینک در سئو سایت گفتیم فقط خرید بک لینک فالو از راه رپورتاژ آگهی در سایتای پربازدید با اتوریتی بالا در سئو تاثیر داره پس شاید خیلی از شما در این فکر هستین که چون شبکه های اجتماعی بک لینک فالو نمی دن ، به اشتراک گذاشتن مطالب در شبکه های اجتماعی واسه سئو بی فایده س. مهندس متیو کاتس، الان در تیم کیفیت و بهینه سازی موتور جستجو (سئو) در شرکت گوگل فعالیت داره. در واقع، وقتی که پیشرفت دهندگان گوگل رسما اون رو به عنوان یه عامل سئو و رتبه بندی در موتور جستجو SERPs اعلام کردن، دیگه شما نمی تونین اون رو ندیده بگیرین.

این ابزار رایگان با عملکردی ساده، شما را در یافتن موقعیت سایت خود و تجزیه و تحلیل موقعیت رقبای خود در سایت معتبر الکسا یاری نموده و با لیست کردن آمار و اطلاعاتی نظیر رتبه جهانی، رتبه کشوری و بهترین رتبه کشوری، تعداد بک لینک و لینک های ورودی به سایت نامبرده و نیز نمایش نمودارهای آماری برای رتبه جهانی و ترافیک موتور جستجو روند پیشرفت صعودی و یا افت نزولی آن را نمایش داده و اینگونه ابزاری مفید و کاربردی برای وبمسترها و متخصصان سئو بوده و آنها با استفاده از این آمار قادر به ارائه گزارش سفارشی تحویلی از سایت و پروژه های در دست بهینه سازی به مشتریان، خواهند بود.

در واقع، استفاده از گوشی های هوشمند برای مصرف رسانه های دیجیتال تنها در امریکا ۶۹ درصد آمار را تشکیل می دهد در حالی که استفاده از رسانه های دیجیتال در این کشور توسط دسکتاپ کمتر از نصف است و همه این موارد در حالی است که امریکا در مقایسه با دیگر کشورهای دنیا خیلی بیشتر از دسکتاپ برای مصرف رسانه های دیجیتال استفاده می کند! را مشاهده، آنالیز و مقایسه کنند. بازاریابی از طریق شبکههای اجتماعی به شما کمک میکند تا بتوانید برند خود را به مشتریان خود معرفی کنید، ترافیک ورودی وبسایت خود را افزایش دهید.

جالب اینجا است که افزونه «ووکامرس» تعبیه شده در وردپرس در نسخه فارسی خود از درگاه های بانکی ایرانی نیز پشتیبانی می کند و همین موضوع باعث می شود تا استفاده از وردپرس برای سایت های ایرانی و راه اندازی یک وب سایت فروشگاه اینترنتی بسیار آسان باشد. در زمان فعالسازی این نرم افزار، این کد تنها یکبار برای خود کاربر نمایش داده می شود و در هیچ حالت دیگری قابل دسترسی نیست. در پاسخ باید گفت منظور از محبوبیت، دوست داشتن یک پست نیست. دوره سئولب یک دوره آموزشی نیست شاید بهتره بگیم یک دوره آزمایشگاهی است چون شما همان جلسه اول دامین و هاست خودتان را خریداری می کنید و با آشنایی با اصول html،css و php در طول دوره، سایت تان را طراحی میکنید و در این مراحل فاکتورهای page speed insight گوگل به عنوان راهنمای اصلی در کنار شماست، همین نکته یکی از مهم ترین مزایای سایت شما نسبت به سایت های وردپرسی رقیب هایتان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید