سئو چیست ؟

نقش سوشیال سیگنال بر سئو چیست ؟ زمانی که مخاطب خود را شناختید و بودجه مورد نظر را هم تعیین کردید، باید بر اساس کانالهای مختلف، تولید محتوا داشته باشید. آنگاه اگر کسی از طریق گوگل هم مطلب شما را پیدا کند، میتواند آن را در صفحه مجازیاش با دوستان خود به اشتراک بگذارد. برخی از مباحث روز میتواند بسته به شرایط موجود، جنجال زیادی را در بین کاربران ایجاد کرده و به سوشیال سیگنالهای بسیاری منجر شود. امروزه اکثر افراد، از طریق شبکههای اجتماعی با برندهای مختلف ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نظر خود را به وسیله این شبکهها دریافت میکنند.

کسبوکارهای محلی و کوچک، میتوانند بودجه محدود خود را فقط برای کسانی که در محدوده جغرافیایی آنها حضور دارند خرج کنند و برندهای بزرگ میتوانند با داشتن اطلاعات جغرافیایی، مشتری بالقوه هر شعبه خود در هر محلهای از شهرها را به درستی بیابند. اگر در اینستاگرام فعالیت زیادی دارید و میخواهید آن را نیز در سیگنالهای اجتماعی خود وارد کنید، باید صبر داشته باشید تا فعالیتهای آتی گوگل راه این سیگنالها به اینستاگرام هموارتر کنند. اما به طور کلی کیفیت بک لینک ها و تعداد آنها هنوز از اهمیت بالاتری برخوردارند ولی پیش بینی می شود در سال های آتی اهمیت بک لینک ها کاهش پیدا کند و مواردی مانند سوشیال سیگنال بسیار با اهمیت تر خواهند شد.

توئیتر جزو شبکه های اجتماعی بسیار محبوبی است که اگر در ایران فیلتر نبود یقینا افراد بیشتری تمایل داشتند تا در آن فعالیت کنند ، اما حتی با وجود فیلتر بودن این شبکه اجتماعی باز هم افراد زیادی در آن هستند و روزانه میلیون توئیت از جانب کاربران ایرانی زده می شود و همین امر باعث می شود که برای استفاده از سوشیال سیگنال توئیتر را فراموش نکنید و از امکانات بسیار خوب آن استفاده کنید. بنابراین رسانههایی چون لینکدین و گوگل پلاس در ایران جایگاه خاصی دارند.

اما همین سوشال سیگنال غیر اورگانیک هم می تواند خوب باشد اگر ربات هایی هوشمند این کار را بدون نظم و توالی خاصی انجام دهند ، لزوما به سایت شما لینک ندهند لزوما کامنت های یکسانی نگذارند لزوما همه اکانت ها مطالب ثابت با لینک ثابتی به شما ندهند و در کل هر چه رفتار این دست از ربات ها هوشمندانه تر باشد فهم این مطلب که شما بابت این مدل لینک سازی هزینه پرداخت کردید هم دشوارتر خواهد بود و احتمال پنالتی شدن سایت شما بسیار زیاد کاهش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید