سئو (SEO) چیست؟

اصول سئو سایت چیست؟ همانطور که می دانید سوشیال سیگنال یکی از مهمترین فاکتورهای سئو می باشد و به همین دلیل خیلی از دوستان هزینه های زیادی بابت خرید سوشال سیگنال های مختلف انجام داده اند ولی در این آموزش بهتون ابزاری رو معرفی میکنیم که مطالب شما در شبکه های اجتماعی بدون حضور شما منتشر خواهد شد و به راحتی می تونید به انتشار مطالب خودتون در سایت خودتون بپردازید و منتظر بمانید تا مطالب شما در سایت های مختلف به راحتی منتشر شوند و رتبه سوشیال سیگنال های شما افزایش یابد.

در این بخش انواع سئو را بیان می نماییم ولی در واقع این به معنی شیوه های مختلف سئو نمی باشد بلکه دسته بندی کارهایی است که برای سئو باید انجام بدید تا به بهترین نتیجه دست یابید. از همه مهم تر مدیران شبکه های اجتماعی یک برنامه مشخص برای پست محتوای بصری و نوشتاری شرکت تنظیم می کنند. سلام. خود شرکت گوگل که هیچ وقت نمیاد الگوریتمهای خودش رو که براشون کلی زحمت کشیده رو لو بده، نهایتا بیاد یک معرفی اجمالی بکنه (اونم خیلی خیلی مهماشو). از کجا میفهمیم که گوگل برای الگوریتمهای خودش آپدیت منتشر کرده!

ازآنجاکه برای یک مهندس عمران شیوهی دورکاری نسبت به یک کار تماموقت انعطاف و آرامش بیشتری دارد، روزبهروز بر تعداد علاقهمندان به فریلنسری عمران اضافه میشود. در حال حاضر با پیشرفت الگوریتمهای رتبه دهی شامل مرغ مگس خوار (Hummingbird)، پاندا (Panda) و رنک برین (RankBrain) و یا در اواخر سال ۲۰۱۹ با معرفی BERT، اهمیت معنایی در صفحات روزبهروز بیشتر میشود و همچنین هر روز گوگل باهوشتر میشود و استراتژی سئوی داخلی شما هم نیز باید همینطور شود.

کلمه کلیدی فقط در بحث سئو اهمیت ندارد و اصطلاحی است که در دیگر شاخههای دیجیتال مارکتینگ هم جزو مهمترین بازیگرها محسوب میشود. امروزه نتایج جستجو صفحاتی را نمایش میدهند که لزوماً عبارت جستجو شده با کلمه کلیدی موجود در عنوان، تگها یا توضیحات متا در سایتها مطابقت ندارند و این هوشمندی موتورهای جستجو را نشان میدهد. پیشنهاد میکنم از حداقل 3 عدد تیتر 2 در هر 1000 کلمه استفاده شود! این سئوکار برتر ایران توانسته در اکثر کلمات و عبارات کلیدی و رقابتی ترین کلیدواژه های حوزه گردشگری به نتایج اول گوگل برسد که کار هر کسی نیست!

دیدگاهتان را بنویسید