ساخت سایت کاملا حرفه ای ، جذاب

شاید اگر به 7 نکتهای که در بخش قبل گفتیم توجه نداشته باشید راهاندازی PBN ساده و ارزان بنظر برسد ولی احتمال شناسایی آن توسط گوگل و جریمه شدن سایتها بسیار بالا خواهد بود. سختی کار زمانی مشخص میشود که متوجه شوید برای ساخت یک PBN قدرتمند شما به تعداد زیادی از این سایتها نیاز دارید و تا زمانیکه مزرعه شما به نقطه ثمردهی برسد زمان زیادی طول خواهد کشید.

اگر استراتژی ساخت PBN را در ذهن دارید حواستان باشد که به چشم یک سرمایهگذاری بلندمدت به آن نگاه کنید. روش کلاه خاکستری یعنی نه همیشه منفی باشی و نه همیشه مثبت در این روش از هردو استراتژی کلاه سفید و کلاه سیاه استفاده می شود تا سایت موردنظر هم توسط گوگل تشخیص داده و جریمه نشود و هم اینکه سریع تر در نتایج گوگل رشد کند. ولی اجازه دهید یک بار دیگر دلایل خود را برای اینکه معتقدیم استفاده از PBN دیگر استراتژی خوبی در سئو نیست بررسی کنیم.

وجود افراد متخصص و حرفهای: در یک سایت برون سپاری، هرچه شمار افراد حرفهای و متخصص بیشتر باشد مطمئنا سایت موردنظر از کیفیت بالاتری برخوردار است. هرچه شناخت مخاطب و توصیف کسبوکار از او، دقیقتر باشد، میتوان امید بیشتری به موفقیت بازاریابی داشت. بله تا زمانیکه به این باور نرسیم شانسی برای موفقیت در سئو نخواهیم داشت. اگر این سوال را از خود پرسیدهاید باید به شما تبریک بگویم، زیرا که در مسیر رشد و موفقیت هستید. یکی از اصول بازاریابی دیجیتال، آنالیز رقبا و مقایسه با وب سایت خود است.

در نتیجه لینکسازی خارجی برای سایتهایی که در شبکه شما هستند نیز همچنان یکی از وظایف مهم شما خواهد بود. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4- بهترین دوست شما بزرگترین دشمنتان میشود! برای آنکه دوست خوب گوگل باشیم قبل از هرچیز باید به رفع نیاز کاربران و پاسخگویی به سوالات آنها فکر کنیم. گوگل به بررسی های مثبت کاربران اهمیت می دهد و از آن ها استفاده می کند تا وضعیت شهرت و محبوبیت سایت شما را بسنجد.

دیدگاهتان را بنویسید