سوالات متداول سئو

ابزار رایگان آپسئو با عملکردی ساده، شما را در یافتن موقعیت سایت خود و تجزیه و تحلیل موقعیت رقبای خود در سایت معتبر الکسا یاری نموده و با لیست کردن آمار و اطلاعاتی نظیر رتبه جهانی، رتبه کشوری و بهترین رتبه کشوری، تعداد بک لینک و لینک های ورودی به سایت نامبرده و نیز نمایش نمودارهای آماری برای رتبه جهانی و ترافیک موتور جستجو روند پیشرفت صعودی و یا افت نزولی آن را نمایش می دهد و اینگونه ابزاری مفید و کاربردی برای وبمسترها و متخصصان سئو بوده و آنها با استفاده از این آمار قادر به ارائه گزارش سفارشی تحویلی از سایت و پروژه های در دست بهینه سازی به مشتریان، خواهند بود.

این کار بسیار راحت است شما می توانید از ابزار بررسی رتبه سایت الکسا که در وب سایت آپسئو به طور رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است استفاده کنید، فقط کافی است آدرس سایت مورد نظر خود را وارد کرده تا در طی چند ثانیه اطلاعات مفید و جالبی از رتبه الکسای خود در سطح بین المللی و داخلی بگیرید این کار با ابزار بررسی رتبه الکسای آپسئو در سریع ترین زمان انجام می پذیرد.

احتمالا پستهایی مانند «چهره ۱۰ سلبریتی قبل از عمل جراحی زیبایی» را به وفور مشاهده کردهاید و وسوسه شدهاید که روی چنین مطلب بیارزشی کلیک کنید که فقط برای کسب درآمد از تبلیغات ایجاد شدهاند. • روش اول: برای اینکه رتبه بهتری در الکسا کسب کنید لازم است در مقایسه با وب سایت های مشابه و رقیب خودتان بازدیدکننده و مخاطب بیش تری داشته باشید و ترافیک وب سایت شما از آن ها بالا تر باشد. هنگام انتخاب اینفلوئنسر تعلقات شخصی خود را کنار بگذارید و علاقه شخصی خودتان به افراد خاص را کنار بگذارید. پینگدام: این سایت یکی از بهترین سایتهایی است که شخصا خودم به این سایت علاقه دارم.

این روش یکی از روش های بهبود رتبه الکسا است که جزو مهم ترین معیارهای رنک الکسا است. • روش چهارم: مطالب و محتوای وب سایت خود را از نوع باکیفیت و یونیک انتخاب کنید، همیشه سعی کنید محتوا و مطالب خود را به طور اختصاصی تولید کرده و هیچ موقع از مطالب و محتواهای کپی و غیراستاندارد استفاده نکنید، این کار علاوه بر این که رتبه و ارزش وب سایت شما را در موتورهای جستجوی معروف پایین می آورد بلکه رتبه الکسای وب سایت شما را نیز بدتر می کند و همچنین از میزان محبوبیت شما در میان کاربران و مخاطبان می کاهد که این مسئله به خودی خود دوباره باعث کم شدن محبوبیت، تعداد بازدید و ترافیک وب سایت و در نهایت پایین آمدن رتبه در موتورهای جستجو و رنک الکسا می شود، به همین علت هرگز از مطالب کپی در وب سایت خود استفاده نکنید چرا که ضررهای جبران ناپذیری را به وب سایت و کسب و کار شما خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید