سوشال سیگنال – ویرگول

اهمیت بک لینک زمانی مشخص می شود که بخواهیم یک سایت را در گوگل ارتقا رتبه دهیم. بک لینک های فالو از نظر گوگل اعتبار بسیار زیادی دارند. اگر از سایت های دیگری به شما با عنوان طراحی سایت،بک لینک بدهند، از نظر گوگل اعتبار بسیار خوبی را بدست آورده اید. بنابراین اگر که هنوز برای معرفی محصول خود از روشهای سنتی و قدیمی استفاده میکنید، زمان آن است که کفشهای خود را به پا کرده و قدم در راه تبلیغات اینترنتی بگذارید. برای همین است که این روزها بازار ریپورتاژ آگهی بسیار داغ است. با رونق شبکه های اجتماعی در بین مردم، گوگل برای سایتها و مقالاتی که در شبکههای اجتماعی مورد استقبال مخاطبان قرار میگیرند، امتیاز قائل میشود و آنها را به افراد بیشتری نمایش میدهد.

پس کاری که یواست سئو برای ما انجام میدهد اینه که مسیر کاربر را در سایت برای ما نشان میدهد و مسیر آن پست را در نتایج گوگل بهجای URL پست نمایش میدهد و باعث میشود که ما یک ظاهر بهتری در نتایج جستجو داشته باشیم. پس بهتر است قبل از اینکه بدون دانش، بک لینک pbn بسازیم، با شیوه های اصولی و غیراصولی این روش بیشتر آشنا شویم.

با توجه به اینکه برای دریافت این لینک ها پول پرداخت میکنیم پس عملا خط قرمز گوگل را رد کرده ایم. این سرویسها پولی است، اما با پرداخت هزینه بسیار کم، میتوانید امکانات بیشتر و ویژهای در اختیار داشته باشید. برای انتخاب یک مدرس با تجربه و توانمند در حوزه سئو و بهینه سازی سایت باید نهایت دقت و بررسی را انجام داد. نوشتن ماجرای جالب راهاندازی کسبوکار، مسیر پر فراز و نشیبی که طی کردهاید، لحظاتی که از نتیجه گرفتن ناامید شدهاید و دوباره به مسیر اصلی برگشتهاید، میتواند برای مخاطبهایتان جالب و هیجانانگیز باشد.

بک لینک (back link) یا لینک برگشتی، به لینکی گفته می شود که از سایر سایت ها به سایت ما وارد شود.بک لینک ها می تواند هم به صورت تصاویر باشد و هم به صورت متنی. این مدل لینک ها به صورت کاملاً ساده قرار می گیرند و در کد آنها تگ یا برچسب خاصی مشاهده نمی شود. صفحاتی در اینستاگرام که آموزش های مختلف منتشر می کنند، گاهی اوقات یک دیگر را دنبال می کنند و هنگامی که یک از آن ها محتوای خوبی منتشر می کند، پیج های مشابه آن را در استوری خود به اشتراک می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید