سوشیال سیگنال و تاثیر آن در سئو سایت

پایین تر سئو تایتل یا عنوان سئو را فقط روی seo title و یا عنوان سئو قرار دهید که در ویدیو به طور کامل آموزش دادیم. در ویرایش ظاهر سایت در گوگل با یواست سئو این قسمت را روی بلی قرار دهید زیرا ممکن است دو صفحه تکراری در url های شما ساخته شود و گوگل به شما امتیاز منفی بدهد.

از کلمات مطلق در تیترها و عنوان های مقالات و اسم برنامه ها و مصاحبه ها استفاده نکنید، مثلا آشنایی با فروشگاه های دیجیتال می تواند بسیار اثرگذارتر از تیتری مثل آشنایی با برترین یا بهترین یا بزرگترین فروشگاه دیجیتال باشد، مگر اینکه خودتون اصرار داشته باشید به مخاطب بگویید برای نشر این محتوا پول خرج کرده اید. در میان شرکت کنندگان دوره مدیر یک شرکت تبلیغاتی، مدیر یک سایت شخصی، کارآموز شرکت طراحی سایت، دانشجوی علاقه مند، مسئول محتوای یک سایت خبری و کارمند بخش محتوای یک فروشگاه اینترنتی حضور داشتند که موجب شدند تنوع موضوعات و سوالات در کلاس بالا رفته و چالش های متفاوتی مورد بحث قرار گیرد.

انتخاب اینکه کدام وب سایت و سایت در کدام قسمت از نتایج جستجو قرار گیرد نیز به اختیار خود موتورهای جستجوگر می باشد. در قسمت جدا کننده میتوانید انتخاب کنید که در بین عنوان های شما چه نوع جدا کنندهای فاصله بندازه و چی برای کاربر شما بهتر است که پیشنهاد من اینه از همان جدا کننده پیش فرض استفاده کنید.

توضیحات متا را اگر ویرایش ظاهر سایت در گوگل چیزی قرار ندین گوگل برای شما انتخاب میکند و در نتایج جستجو نشان میده که اصلا پیشنهاد نمیکنم اجازه بدین گوگل این کار را انجام بده. این دسته بندی هیچ تاثیری روی سایت شما ندارد و صرفا سایت شما را در دسته بندی های شرکتی یا شخصی گوگل قرار میده. طبقه بندی که شامل دسته ها، برچسب ها، ویژگی ها و دسته بندی ها میشود را میتونیم مشخص کنیم که آیا این ها در نتایج گوگل نمایش داده بشن یا نه. او نه تنها جدید ترین مقالات در زمینه سئو و بهینه سازی سایت را مطالعه می کند، بلکه آن ها را در اختیار دیگران نیز می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید