سوشیال سیگنال چیست ؟

Nexxt از دیگر سایت های خارجی برای فریلنسر است که جستجوی شغل را براساس 4 معیار: تمرکز شغلی ، تمرکز محل زندگی ، تمرکز بر تنوع و تمرکز جهانی دسته بندی می کند. در این سایت تعداد بیشماری کارفرما و فریلنسر وجود دارند که میتوانند بدون محدودیت برای فرصتهای شغلی مختلف با هم همکاری کنند. در این سایت فریلنسرها میتوانند با کارکنان مستقل همکاری کنند. سایت Crowded برای ایرانیان فعال است و شما میتوانید در آن پروژه بگیرید؛ با این حال بهتر است از vpn آی پی ثابت استفاده کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

مجلات آنلاین پرطرفدار را پیدا کنید و به آنها پیشنهاد ارسال مطالب با ارزش و با کیفیت را بدهید. با نوشتن مطالب دقیق و بلندتر کاربران را در سایت نگه داشت و اصطلاحا Dwell Time را افزایش دهید. به عنوان یک فروشنده، شما برای گرفتن پروژهها پیشنهاد نخواهید داد؛ اما، در عوض باید کارهای خود را ارائه دهید تا کارفرماها با ایدههای ذهنی شما آشنا شوند.

بهتر است آی پی ثابت داشته باشید تا شناسایی نشوید. بله. شما هر زمان که دوست داشته باشید میتوانید در این دوره شرکت کنید. یعنی خود کارفرما ها با شما تماس میگیرند و نیاز نیست شما به دنبال دریافت پروژه باشید. فقط کافی است مراحل را یک بار طی کنید و منتظر تماس باقی کارفرما ها بمانید. یکی از موارد ضروری برای کار در این سایت فریلنسری خارجی این است که شما باید قبل از هر چیز نمونه کارهای خود را داخل سایت بارگزاری کنید و یک پورتفولیوی قوی برای خود بسازید.

TCG ، یکی از سایت های فریلنسری خارجی است که به شما امکان می دهد موقعیت های شغلی را ببینید و جستجو کنید. کرودد یکی از بهترین سایت های فریلنسری خارجی است که کاربران را بر اساس قیمت ، تجربه و مهارت افراد درجه بندی می کند. همچنین شما می توانید رزومه ای از داخل این وب سایت برای خود بسازید و از بخش وبلاگ این سایت می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید و تخصص خود را ارتقا دهید. همچنین به مشتریان این امکان را می دهد تا مسابقه ای را شروع کنند که در آن همه از 99Designs می توانند شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید