سوشیال سیگنال چیست و چرا بر روی سئو تاثیرگذار است؟

روش مستقیم ارزشی است که گوگل برای لایک، کامنت و اشتراکِ پست شما قائل میشود و آن را به سایتتان منتقل میکند و روش غیر مستقیم، بازدیدی است که این پست برای سایت شما به همراه دارد و باعث ایجاد ترافیک و در نتیجه افزایش سئو سایت شما میشود. به عبارتي ديگر اصطلاح سئو کلاه – سياه اشاره به مجموعهاي از دستورات دارد که به منظور فريب، بازي و دستکاري الگوريتمهاي موتورهاي جستجو با هدف بدست آوردن رتبهبندي بالا، بکار ميرود.

بهینه کند و طبیعتا قیمت بهینه سازی سایت اگر از این منظر نگاه شود میتواند با قیمت سئو سایت متفاوت باشد. نکته قابل توجه این که ممکن است سئوکارها با هدف رسیدن به صفحه یک گوگل، اقدام به هر کاری مثل سئو کلاه سیاه و لینک سازی افراطی بزند که این روش ها عواقب خوبی در دراز مدت برای سایت شما ندارد.

البته در مواردی که یک سایت با کیوردهای خیلی زیاد بصورت پروژه ای و بر مبنای کلیدواژه به ما ارجاع میشود سعی میکنیم با تعرفه های بسیار پایینتری همکاری کنیم. بطور کلی توصیه ما به همه سایت هایی که تعداد کلیدواژه های زیاد و متغییر دارند استفاده از یک سئوکار بصورت کارمند از راه دور میباشد .. و بیس را روی کلیدواژه قرار ندهند … تقریباً تمام این شبکهها، امکان قرار دادن لینک در پروفایل را برای کاربرانشان فراهم کردهاند؛ اما نکته اینجاست که این لینکها هم Nofollow هستند.

خود ما هم به شما در معرفی کلیدواژه های پر سرچ کسب و کارتان کمک میکنیم . و قطعا قیمت بهینه سازی سایت میتواند با قیمت سئو سایت تفاوت هایی داشته باشد چرا که شما از یک سئوکار میخواهید سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند ولی اگر از سئوکار بخواهید سایت شما را کلا بهینه سازی کند مفهوم بسیار وسیعتری خواهد داشت و در عمل این بدان معنا خواهد بود سایت را هم بلحاظ گرافیت , هم رابط کاربری , هم لود شدن در سخت افزارهای مختلف و..

دیدگاهتان را بنویسید