سوشیال سیگنال چیست و چه فوایدی برای سئو دارد؟

در این مطلب می خواهیم در مورد نکات سئو دسته بندی و تگ ها صحبت کنیم. شما می توانید به طور مستقیم فیلم های بینگ را در حالت تمام صفحه پخش کنید بدون اینکه به سایت های YouTube ، Facebook ، Hulu ، CNN ، Fox یا سایت های دیگر مراجعه کنید. پس از کلیک بر روی یک تصویر ، به جای اینکه مجبور شوید در ابتدا به وب سایت مراجعه کنید ، مستقیماً یک تصویر با اندازه کامل (در یک برگه جداگانه) مشاهده خواهید کرد. تصاویر پس زمینه به طور مکرر تغییر می کنند و حس اکتیو بودن آن در کاربر، حس خوبی ایجاد می کند.

با این مقایسه می توان گفت که کاربران بینگ کنترل کامل تری روی حریم خصوصی خود دارند. حداقل می توان گفت که با یک بار اینتر زدن برای سرچ، بینگ ویدیو های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال می توانید حریم خصوصی خود را با کمک تنظیمات بخش Other Privacy settings بهبود بخشید و بیشتر حفظ کنید. همچنین شما می توانید تمام سابقه های جستجوی خود را از Microsoft Privacy پاک کنید. کلمهی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که میتوان آن را به بهینه سازی برای موتورهای جستجو ترجمه کرد و اگر بخواهیم خیلی ساده بگوییم در واقع با آموزش سئو و یادگیری آن، شما می توانید سایت خود را در گوگل و موتورهای جستجو به لینک های اول برسانید و هرکس درباره موضوعی جستجو کند که دربارهی آن مطلبی در سایت شما باشد، به سایت شما هدایت می شود.

سیستم این موتور جستجو برای توسعه سرچ و نمایش ویدیو ها واقعا بهتر از گوگل و امثال آن است. اگر تا کنون از سیستم بینگ برای جستجو استفاده نکرده اید زمان آن رسیده که حداقل برای ویدیو ها آن را تست کنید. Bing این فرصت را به شما می دهد که هر چند با ابزارهای مایکروسافت یعنی ویندوز، ایکس باکس، اسکایپ و غیره کانکت شوید اما از اطلاعات شما برای نتایج بهتر استفاده نمی شود. Bing به شما امکان می دهد تا به سرعت تصاویر مختلف را در زبانه های مختلف مشاهده کنید. برای مشاهده همین تعداد فیلم در جستجوی ویدیوی Google ، باید خیلی بیشتر حرکت کنید.

و خیلی موارد دیگر که در ادامه به آن خواهیم رسید … این کاهش هزینه فقط برای پروژههایی است که بین فریلنسر معرفیکننده و کارفرمای معرفی شده انجام بگیرد. هر وبسایت شرایط مختص به خودش را دارد و کارهایی که برای یک وبسایت جواب میدهد، ممکن است برای وبسایتی دیگر کار نکند.

دیدگاهتان را بنویسید