سوشیال سیگنال (Social Signal) چیست؟

اگر یک سئوکار نتواند رقبای سایت خود را به خوبی بررسی کند و از بررسی های انجام شده به سود خود بهره ببرد، هیچ وقت نمی تواند یک سئو کار حرفه ای شود. بینگ بهترین سرعت خزیدن برای سایت شما را بر اساس داده های مصرفی تعیین می کند. شما می توانید سرعت خزیدن ربات های بینگ را در طول روز مشخص کنید، سرعت خزش ارجح را از آرام به تند تعیین نمایید.

همچنین ممکن است صفحهای مرتبط با ویژگیهای یک محصول خاص را به این صفحه لینک کنید. موارد پیش فرض زیادی در این باره وجود دارد که شما می توانید یکی از آنها را به دلخواه انتخاب کنید. وبمستر تولز بینگ انواع مختلفی از ابزارها و داده های مفیدی را در اختیار صاحبان سایت ها قرار می دهد و به آنها اجازه می دهد موتور جستجوی بینگ را در فرآیند ایندکس کردن و خزیدن همراهی کنند تا وب سایتشان را آنجوری که می خواهند ایندکس کنند.

همچنین امکان ثبت کردن انواع مختلفی از نقشه ها در وبمستر تولز وجود دارد. انجام می شود را شامل می شود، هر یک از این فعالیت ها در شبکه اجتماعی مورد نظر به یک شکل اتفاق می افتد به عنوان مثال در بعضی با لایت و کامنت معروف هستند، بعضی اشتراک گذاری و پین کردن ، بعضی تویت یا ری بلاگ، برخی نظردهی مردم و در بعضی هم بازدید از آن صفحه مهم هست که در نهایت مجموعه این فعالیت ها نشان می دهد پست یا مطلب شما چقدر از لحاظ مردم دارای محبوبیت بوده است و به عنوانی سیگنال مثبتی برای گوگل می باشد.

در واقع میتوان گفت اعداد بیشتر از 50 هم قابلقبول هستند. در رسانه های اجتماعی به طور روزانه پست بگذارید : یک کانال اجتماعی فعال که مرتباً هم به روز شده است، به افراد و موتورهای جستجو نشان می دهد که وب سایت و کسب و کار شما فعال است. اجازه دهید نگاه دقیق تری به قابلیت ها و ابزارهای مفید در وبمستر تولز بینگ داشته باشیم. مدیران سئو، آچار فرانسه وب سایت ها هستند. ”canonical” در داخل صفحات سایت دارد. استفاده از روش noindex برای صفحاتی که دوست ندارید در موتور جستجو ایندکس شود، ایدۀ بسیار خوبی است. بخش کنترل خزنده (به انگلیسی: Crawl Control) یکی از کاربردی ترین بخش های بینگ وبمستر تولز است.

دیدگاهتان را بنویسید