سوشیال سیگنال (Social Signal) چیست + کاربرد – پردیسا یوسفی

روش دوم یعنی ادوردز؛ هزینه مالی بیشتری نسبت به سئو در یک بازه زمانی نیاز دارد و تا زمانی که شما در ادوردز گوگل شارژ مالی داشته باشید، در جستجوهای مربوطه جزء رتبههای برتر هستید. برای مثال در یک رپورتاژ آگهی از نوع دفاعیه، بهتر است که در قسمت ابتدایی متن، ادعایی که درباره شما وجود دارد و اذهان عمومی را تحت تاثیر قرار داده مطرح کنید و در ادامه به دلایلتان برای رد این ادعا بپردازید و یا اگر رویکردتان در نوشتن رپورتاژ آگهی استفاده از داستانسرایی است بهتر است در مقدمه ذهن مخاطبها را آماده کنید و سپس تمام داستان را با زیرکی در متن بگنجانید.

همانطور که در تصویر زیر ملاحظه میکنید گوگل در حال حاضر اختلاف فاحشی با سایر رقبای خود در میزان سهم از بازار مورتوهای جستجو دارد. سوال مهم : آیا امکان دارد که شما به صورت اتوماتیک به ما لینک بدهید؟ یا این که چند رقیب قوی به صورت حرفه ای در زمینه فروش عطر به صورت آنلاین سرمایه گذاری کنند.

پس از مطالعه کتاب شما آشنایی اولیه با مفاهیم را کسب میکنید ولی برای استفاده از آنها بهتر است که برای هرکدام وقت بیشتری گذاشته و مقالات تخصصی یا ویدئوهای آموزشی مرتبط با آن موضوع را بررسی کنید. درست مانند کسی که برای این که کامپیوترش خراب نشود آن را روشن نمی کند و سعی می کند از آن استفاده نکند! اگر مخاطب جوان تری را که تمام وقت خود را روی تلفن های خود میگذرانند هدف قرار دادید، این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است. چه محتوایی بیشترین مخاطب را به خود جذب کرده است؟ این موارد همواره توانسته اند که ظرف اندک زمانی خود را به صدر نتایج گوگل رسانده و بیشترین کسب درآمد را داشته باشند.

چرا که گوگل به لینک هایی ارزش می دهد که توسط افراد واقعی گذاشته شده اند نه کامپیوترها! در دنیای بیزینس شما هر سه فروشنده هستید یکی کالای فیزیکی می فروشد یکی تخصص و یکی علمش را. برای اینکه بدانید استراتژی بازاریابی شما کار میکند، باید دریابید که چه تعداد مشتری جذب میکند و در نهایت چه میزان درآمد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید