طراحی سایت حرفه ای

سوشال سیگنال در کنار بک لینک، ترافیک ورودی از گوگل و برندسازی، 4 عامل عامل اصلی در سئو خارجی یا Off Page SEO می باشند . همانطور که دریافتید سوشیال سیگنال ها در دسته مهم ترین ارکان اصلی سئوی خارجی سایت یا همان off page seo قرار می گیرند . همانطور که در دیگر مقالات گفته شده بود بک لینک ها یکی از اصلی ترین فاکتور های سئوی سایت و ارتقا رتبه سایت می باشند . سوشیال سیگنال یکی از 200 شاخص رتبه بندی و SEO است و ساده ترین راه برای رتبه بندی موتورهای جستجو می باشد .

بنابراین بازدید ها و اشتراک گذاری ها و محبوب بودن صفحه سایت و یا کسب و کار آنلاین شما در رسانه های اجتماعی می تواند به موتورهای جستجو نشان دهد که تا چه اندازه محتوای سایت شما با کیفیت بوده و از ارزش بالایی برای مخاطب برخوردار است. لایک ها و اشتراک گذاری ها و بازدید ها می توانند موجب افزایش دیده شدن پست های شما در شبکه های اجتماعی شوند. سوشیال سیگنال به نحوه درک یک صفحه وب توسط موتورهای جستجو بر اساس پیوندهای ایجاد شده توسط رسانه های اجتماعی، به عنوان مثال از طریق به اشتراک گذاری صفحه وب در فیس بوک یا توییتر، اینستاگرام، تلگرام و…

سعی کنید تصاویر شما الهام بخش باشند تا کاربر تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاری پست شما داشته باشد. اگر به هر علتی رسانه های اجتماعی را ندید بگیرید ، از رقابت خارج خواهید شد. طراحی سایت های شخصی یکی از بهترین راه ها برای برندسازی شخصی هستند و هر شخصی که یک کسب و کار خاص دارد که لازم است مردم او را بشناسند بهتر است طراحی سایت را در دستور کار خود قرار دهد.

شاید یک کسب و کار بخواد در ماه 200 تولید محتوا داشته باشه و سئو سایتش رو بهبود بده تا در طولانی مدت پرچمدار حوزه کاری خودش باشه و و یک بیزینس دیگه بخوائ ابتدای کارش رو با تبلیغات انجام بده و با اون روش مارکتینگش رو پیش ببره و اینکه کدوم دارن راه درستی رو میرن باید بگم اگر طبق برنامه ریزی و هدفمند باشه هر 2 ! اگرچه با ایجاد پیام رسان های اینترنتی مثل واتساپ ، این روش بصورت آنلاین نیز قابل اجراست ، اما بازاریابی پیامکی بیشتر به ارسال sms تبلیغاتی اطلاق می شود. جایزه و رقابت می تواند یکی از روش های عالی برای ایجاد همهمه و علاقمندی در مورد کسب و کار و برند شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید