طراحی سایت همدان

افزونه سئو پرس یکی از افزونههای سئو قدرتمند است که استفاده از آن کار سختی نخواهد بود. در حالت کلی نتایج جستجو برای موتورهای جستجو بینگ و گوگل تقریبا مشابه به هم می باشد ولی همانطور که در بخشی از این مقاله نشان دادیم شاهد اندک تفاوت هایی در نحوه نمایش نتایج به کاربران خواهیم بود.

از دیگر مزایای گوگل که سبب شده است تا در مقایسه با دیگر موتورهای جستجو برتری داشته باشد این موضوع می باشد که امکانات و طراحی این موتور جستجو همواره به روز رسانی شده می باشد و تعداد کاربرانی که از گوگل استفاده می کنند نیز بیانگر کیفیت گوگل خواهد بود. موضوع امیدبخش این است که این ابزار زبان فارسی را به طور کامل پشتیبانی میکند و بسیاری از فارسی زبانان از قابلیت گوگل ترنسلیت عکس، استفاده میکنند. همچنین در این مقاله سعی برآن بوده است که مراحل کامل ثبت سایت در موتور جستجوی بینگ را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

مزیت حالت دوم این است که با یک محتوا شما چند کانال بازاریابی را هدف قرار می دهید و نه تنها به سئو و افزایش بازدید سایت خود کمک می کنید ، بلکه در شبکه های اجتماعی نیز مخاطبانی را جذب می نمایید. به این شكل میتوانید به سرعت بین چند والپیپر موجود گردش کنید. برای تغییر والپیپر آیکون Bing در سینی سیستم را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید، سپس گزینه Change wallpaper را انتخاب کنید. مردم سالها است که از ابزارهای ثالث برای قرار دادن عکسهای بینگ به عنوان والپیپر دسکتاپ (حتی لینوکس) استفاده میکنند. بعد از کلیک نمودن بر روی VERIFY وب سایت وریفای شده و می توانید با تحت کنترل قرار دادن کنسول جستجوی بینگ، اقدام به مشاهده وضعیت ایندکس سایت وردپرسی نمایید و مدیریت آن را به انجام برسانید.

وقتی موتورهای جستجو وب سایتی را مفید ارزیابی کنند آن را در صدر سایت های پیشنهادی قرار خواهند داد. موتور جستجو ( Web search engine ) ابزاریست برای جستجو و یافتن اطلاعات درخواست شده کاربران توسط یافتن کلمات کلیدی ((keyword) در وب. موتورهای جستجوی بینگ در سال های اخیر، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده و از نظر رتبه بندی در جایگاه مناسبی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید