طراحی پشتیبانی سئو سایت

برای صدر نشینی در نتایج موتورهای جستجو نیاز به یک استراتژی سئو آف پیج حرفهای ترکیب شده از بک لینک، رپورتاژ، برند منشن و سوشیال سیگنال دارید به غیر از خرید بک لینک، شما میتوانید به صورت دستی در وب سایت های مختلف، بک لینک وب سایت تان را منتشر کنید و صفحه نتایج را به نفع سایتتان زیرورو کنید. نکتههایی که زمان ساخت بک لینک رایگان، نباید فراموش کنید! نکتههایی جهت داشتن بک لینکهای قویتر! در مرحله اول با کلیک کردن روی گزینه Register یا Signup داخل سایت، عضو شوید، احتمالا برای ساخت اکانت در هر وب سایت، ایمیل یا شماره تلفنتان را جهت احراز هویت، باید قرار دهید.

همه لینک های شما بر روی یک کلمه مشخص نباشد و از عبارات و ترکیب های مختلف برای لینک سازی استفاده کنید. این آزمایش فقط روی یک درصد از کل کاربران دسکتاپ فایرفاکس اعمال میشود. به صورت کلی یک وب سایت، کلمات کلیدی هدف مختلفی را دارا است و شما به عنوان وبمستر میتوانید از مدلهای مختلف کلمه کلیدی در فرایند لینک سازی کمک بگیرید و این موضوع کاملا به استراتژی لینک سازی شما مربوط میشود. به خاطر داشته باشید که ارزش یک لینک خارجی با کیفیت بهتر از داشتن بک لینک pbn ضعیف و یا بک لینک اسپم است.

در متن خود زیادهگویی نکنید، تماما از کسبوکار و خدماتی که ارائه میدهد، تعریف و تمجید نکنید، سایر رقبای خود را مورد سرزنش قرار ندهید، از الفاظ درست استفاده کنید و تعهداتی را بیان کنید که واقعا به آنها وفادارید. موزیلا فایرفاکس طی یک آزمایش جدید، مایکروسافت بینگ را به عنوان موتورجستجوی پیش فرض مرورگر خود قرار داده است.

ساخت بک لینک را در بازه های زمانی مختلف و با فاصله انجام دهید و در ۶ ماه اول فعالیت سایت به هیچ عنوان لینک سازی غیرطبیعی نکنید. در حال حاضر گوگل موتور جستجوی پیش فرض مرورگرهای کروم، Brave و فایرفاکس است و همانطور که میتوان حدس زد، بینگ هم به عنوان موتور جستجوی پیش فرض مرورگر اج مایکروسافت فعالیت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید