فروش بک لینک با کیفیت و ارزان – نیو دانش

هیچ تضمینی برای باقی ماندن سایت در رتبههای برتر وجود ندارد و لازم است برنامه سئو طولانی مدت داشته باشید. و همانطور که احتمالاً تجربه کردهاید، دریافت این نوع لینکها از طریق توسعه یا بصورت طبیعی چالش بر انگیز است. اگر به شبکههای خصوصی وبلاگ تکیه میکنید، دیگر نیازی به صرف زمان برای برقراری روابط یا توسعه ندارید. ۳. تنظیمات مختلف CMS را در وبسایتها تنظیم کنید: یک منطقه زمانی، قالبهای زمان و تاریخ و غیره. ۱. از ابزار سئوی یکسانی (برای مثال Google Analytics) در وبسایتهای خود استفاده نکنید، این کار ردپاهایی را بجا میگذارد که به راحتی قابل تشخیص هستند.

یعنی هر لایک، کامنت و اشتراک گذاری که از سوی کاربری نسبت به پست های شما (یا پست هایی که درباره وبسایت شماست) صورت می گیرد یک social signal برای وبسایت شما محسوب می شود. به صورت کلی می توان گفت که سوشال سیگنال کیفیت پست را مشخص می کند.

برای پیدا کردن نوع وبسایت و دیدن تعرفههای رپورتاژ آگهی هم میتوانید به سایتهای واسطه مانند راش وب و تریبون مراجعه کنید و یا اینکه به صورت مستقیم با بخش تبلیغات خبرگزاریها یا مجلات اینترنتی تماس بگیرید. سپس با استفاده از افزونه کروم به نام «Check My Links»، لینکهای ۴۰۴ آن سایت را پیدا کنید. حتی اگر به نظر برسد که با استفاده از آن استراتژیها میتوانید رتبههای بالایی را کسب کنید، این زمان خوبی سپری میشود. گزینهی بهتر این است که بکلینکهای خود را به مرور زمان با استفاده از وبلاگنویسی مهمان، نوشتن شرح نامهها، ایجاد محتوای ارزشمند، گسترش ارتباطات در بسترهای اجتماعی خود و دستیابی به مخاطبان وفادار ایجاد کنید.

اگرچه این چیز خوبی نیست، اما قطعاً میتواند در زمان شما صرفه جویی کند. اما مطمئناً کلاه سفید نیز نیستند. ارسال ایمیل نیز یکی از تاکتیکهای دیجیتالی جذب مخاطب است. بک لینک با کیفیت چیزی است که ما به شما ارائه می دهیم! همان گونه که می دانید، ما در سون بک لینک به جز خدمات خرید بک لینک سعی میکنیم که به تشریح نکات آموزشی سئو و هم چنین معرفی بک لینک رایگان برای شما عزیزان بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید