فیلم آموزش سئو

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد چگونه میتوانید وضعیت رقبایتان را از نظر سئو تحلیل کنید. علاوه بر آن که محتوای شما به دست مخاطبان بالقوهتان میرسد، باعث بهبود سئو سایت شده و جایگاه شما در نتایج موتور جستجو نیز بهبود پیدا میکند. همانطور که از آمارها پیداست، استفاده از دستگاه های موبایل در حال افزایش است و حتی در برخی پلتفرم ها بیش از دسکتاپ نیز می باشد.

هدینگ ها می بایست دارای کلمات کلیدی نیز بوده و همینطور سلسله مراتب مشخصی داشته باشند. به عنوان یک قانون کلی در نظر داشته باشید که هدینگ ها می بایست برای راهنمایی کاربران در قسمت های مهم صفحه و همینطور بهبود خوانایی آن مورد استفاده قرار گیرند. بتواند بدون زوم کردن یا اسکرول افقی مورد استفاد قرار گیرد. این که شما در چه رشته ای تحصیل کرده اید یا چه حرفه ای مهارت دارید مهم نیست اگر در زمینه هایی مانند تدریس زبان کره ای، طراحی نقشه، تایپ، ترجمه، فتوشاپ و یا هر حرفه دیگری فعالیت دارید به راحتی می توانید در منزل خود نشسته و به کسب درآمد بپردازید.

در هنگام انجام این کار می توانید از رقبای خود جاسوسی کرده و ببینید که آنها از چه توضیحاتی برای صفحات مشابه با شما استفاده کرده اند. در فریلنسری شما سبک خود را تغییر نمیدهید؛ بله، همواره مهارت خود را بهبود میبخشید و تکنیکهای جدیدی را میآموزید؛ اما شما سبک شخص دیگری را دنبال نمیکنید.

رپورتاژ با رعایت اصول برندینگ منجر به بیشتر دیده شدن توسط کابران می شود و رپورتاژ با رعایت اصول سئو در تولید محتوا موجب افزایش رتبه سایت شما در گوگل می گردد.پس چنانچه که رپورتاژ با رعایت این دو اصل انجام گیرد نتیجه بسیار خوبی در پی دارد. به عبارت دیگر اگر همه چیز بین دو صفحه یکسان باشد، گوگل وبسایت سریعتر را برای نمایش در جایگاه بالاتر انتخاب می نماید. اگر خود می خواهید دست به کار شده و همینطور پلتفرم سایتتان از نوع وردپرس می باشد، حتما به صفحه افزایش سرعت سایت های وردپرسی سری بزنید. انجمنهای مختلف که در سایتهای مختلف در دسترس هستند، یکی از منابع دریافت بکلینک محسوب میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید