قالب Workreap، قالب فریلنسری مشابه سایت پونیشا – راست چین

شاید منابع و اهداف شما این رو مشخص کنه که ادورز کار کنید یا شاید طبق برنامه هاتون بهتر باشه از سئو و بازاریابی محتوا استفاده کنید. سایت های بسیار زیادی وجود داشته اند که هزاران بک لینک بی کیفیت از سایت های بی ارزش دریافت کرده اند و سپس دچار پنالتی گوگل شده اند. 6. محتوایی که مینویسید کاربردی باشد و ارزشی برای مخاطب بههمراه داشته باشد. لینک های نوفالو هیچ ارزشی ندارند! با وجود اهمیت بسیار بالای بک لینک ها در سئوی سایت، تصورات و باور های غلطی بین صاحبان وب سایت ها و سئو کاران تازه کار شکل گرفته است.

با این حال هنوز بسیاری از برندها برای انتخاب روشهای بک لینک سازی دچار سردرگمی میشوند و نمیدانند که چه استراتژی را دنبال کنند. بسیاری از کاربران اینترنت به کمک نرمافزارهای مختلف یا حتی به صورت انتخابی، از نمایش تبلیغات در صفحات مورد مطالعه خود جلوگیری میکنند. این باورهای غلط می تواند نهایتا منجر به آسیب به سئو سایت شود، در نتیجه رفع ابهامات در مورد بک لینک ها ضروری است. پبسیار از افراد تصور می کنند که بک لینک ها در واقع همان تبلیغات پولی هستند که در سایت های دیگر می بینند و فرض می کنند که با پرداخت هزینه ای مشخص می توان تعداد زیادی بک لینک دریافت کرد.

این در حالی است که بک لینک فرای یک متن بلیغاتی هستند و قطعا بک لینک واقعی و طبیعی با پرداخت هزینه به دست نمی آید. آموزش لینک سازی؛ ثبت نظر برای سایر مطالب – زمانی که یک مقاله مرتبط با سایت خود را می خوانید، می توانید با ثبت نظر برای آن و درج لینک سایت خود در نظر برای سایت خود بک لینک بسازید. زمانی که این قابلیت را فعال کردید، در بخش نوشتهها» افزودن نوشته، یک بخش تجزیهوتحلیل خوانایی مانند تصویر زیر اضافه میشود و میتواند به شما بگوید که پست شما از نظر خوانایی چه مشکلاتی دارد.

بعد از بالا آمدن سایت، احتمالا تصویر شکل 1 را خواهید دید. چون این کار را در صفحات پربازدید باید انجام داد پس حتما نیازمند یک محتوای بی عیب و نقص هم خواهید بود. شما برای این کار باید توجه کنید که چه محصولات و یا خدماتی ارائه می دهید، سپس متناسب با همان، سایت خود را طراحی کنید و یا سفارش “طراحی سایت” اختصاصی دهید. اگر با آموزش سئو مبتدی توانستید یک سایت کوچک با تعداد صفحات محدود را بهینهسازی کنید، حالا با آموزش سئو پیشرفته باید بتوانید برای هر سایتی رتبههای بالا در نتایج جستجو کسب کنید. امروزه منظور از لینک سازی، کسب بک لینک از محتواهاییست که با کیفیت بوده و از روشهای اسپم برای فریب موتورهای جستجو استفاده نشده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید