قیمت و هزینه سئو سایت با مشاوره تخصصی و رایگان

گاهی برخی افراد کمتجربه که بهتازگی وارد حوزه سئو شدهاند، در ازای قیمتهای پایین، پروژه شما را قبول میکنند؛ اما به دلیل تجربه کم، کیفیت پروژه بسیار پایین است و عملا پروژه با شکست روبرو میشود. دوام و پایداری سایت در صفحات اول گوگل، موضوع بسیار مهمی است. در عوض در فضای دیجیتال تبلیغات کلیکی گوگل، تبلیغات بنری، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ به عنوان کانالهای دیجیتال مارکتینگ، ابزار تبلیغاتی محسوب میشوند.

تولید محتوا میتواند در قرارگیری وبسایت شما در صفحات اول گوگل، بسیار تعیینکننده عمل کند، به همین جهت، ایجاد محتواهای باکیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. شاید سئوکار به قول خود عمل نماید اما ممکن است پس از مدتی سایت شما دوباره به صفحات پایین نزول پیدا کند. شاید در کوتاهمدت شما بتوانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید، اما پس از مدتی همه چیز از بین خواهد رفت. ثبت رپورتاژ آگهی دارای قالب خاصی می باشد، رپورتاژهای حرفه ای معمولاً غیر از محتوایی که در متن اصلی قرار می دهند عنوان هایی بین 130 تا 170 کلمه را دارند.

بهینه سازی تصاویر برای سئوی سایت جنبههای مختلفی دارد، که علاوه بر افزایش سرعت سایت و بهبود سئو صفحهای که تصاویر در آن استفاده شده، به شما کمک میکند تا در نتایج جستجوی تصاویر گوگل نیز برتری بیابید. نکته ای که در هنگام بررسی سوشیال سیگنال ها باید بدانید این است که این ابزار ها گزارش ها را به صورت لحظه ای در اختیار شما قرار نمیدهند و گاها تا چند ماه (با توجه به اعتبار سایت شما) زمان برای شناسایی سوشیال سیگنال ها لازم است.

نتیجه کار برای چنین افرادی اصلا مهم نیست، زیرا آنها به پروژه موردنظر تنها بهعنوان راهی برای تجربهاندوزی نگاه میکنند و چه جالب که برای تجربهاندوزی، مبلغی هرچند پایین را نیز دریافت مینمایند. وقتی مسئولیت بهینهسازی سایت خود را به سئوکاران میسپارید، افراد مختلفی با تخصصها و ردیفهای شغلی مختلف روی سایت و محتوای سایت شما کار میکنند. به یاد داشته باشید که اگر سئوکار از تجربه کافی برخوردار باشد و قصد داشته باشد که تمام تلاش خود را برای موفقیت پروژه انجام دهد، نیازی به کاهش قیمت نخواهد داشت و طبیعتا به دنبال دستمزد معمول خود خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید