لیست جامع بک لینک رایگان قوی با اتوریتی بالا [ +آپدیت 2022 ]

به همین دلیل با افزایش تعداد بک لینک های سایتتان می توانید در گوگل رتبه ی بهتری پیدا کنید. صاحبین سایت ها که عجله و اشتیاقی برای کسب درآمد از طریق وب سایت ندارند، اما در آینده می خواهند درآمد خود را افزایش دهند و یا به شکل آنلاین فعالیت کنند، اگر جزو آن دسته از افراد هستید، می توانید با تعیین بودجه ای مشخص سئو ماهانه را برای سایت خود انجام دهید.

تجربه ثابت کرده است که بسیاری از کارفرماها به دلیل عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک تعرفه های سئو نیستند و تنها تقاضا دارند یک مبلغ تعیین شده به آن ها گفته شود. قیمت سئو سایت و بهینه سازی آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. نکته قابل توجه این که ممکن است سئوکارها با هدف رسیدن به صفحه یک گوگل، اقدام به هر کاری مثل سئو کلاه سیاه و لینک سازی افراطی بزند که این روش ها عواقب خوبی در دراز مدت برای سایت شما ندارد. از نظر منطقی هزینه سئو به شیوه ای که، هزینه انجام سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد، اشتباه است.

اگر سئوکاری با یک هزینه تعیین شده سایت شما را به رتبه اول گوگل برساند، این جایگاه دائمی و همیشگی نخواهد بود چرا که سئو نیاز به استمرار در کار دارد. تعرفه های سئو خارجی سایت به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی بستگی دارد. انجام سئو خارجی سایت به تنهایی در سایت هایی که استانداردهای سئو داخلی در آن رعایت نشده باشد تاثیر مثبتی نخواهد داشت. مثلا اگر قصد دارد روی کلمه کلیدی «فلان» شما به صفحه اصلی سایت لینک دهید، باید در جریان باشید که برای آن برنامهریزی کنید.

سئو کار حرفه ای بعد از بررسی سایت شما یک عددمشخصی را به شما اعلام می کند. قیمت سئو و بهینه سازی سایت به وضعیت سایت وحجم، اندازه آن بستگی دارد. بهتر است طراحی سایت و سئو سایت خود را به پرشیانا وب بسپارند، پرشیانا وب بر اساس بودجه شما بهترین برنامه ریزی را برای بهینه سازی و سئو سایت شما انجام می دهند، تا با بهترین قیمت سئو در زمان مشخصی به هدف خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید