لینک سازی توسط افراد متخصص و با تجربه

موتور جستجوی Bing بعد از گوگل در رتبه دوم ایستاده و انتظار میرود در سال های پیش رو سهم بیشتری از کاربران اینترنتی را به خود جلب کند. هر بک لینکی باعث رشد سایت شما نمی شود بلکه باید بک لینک بصورت فالو در سایت ها قرار بگیرد تا موتور های جستجو به شما اهمیت بدهند. یکی از این مزیت ها آن است که در کمترین زمان ممکن با روش سئو کلاه سفید سئو سایت و سوشیال سیگنال انجام می گیرد و طراحی آن نیز براساس بهبود عملکرد سایت است. ما برای شما گیف انیمیشن های زیبا طراحی می کنیم تا با مخاطب شما ارتباط برقرار کند.

اصلا از نسخه حرفهای استفاده کنیم یا نه؟ بهمنظور تهیه گزارش میتوانید از سرچ کنسول، سایت مپ استفاده کند. در برخی سایت ها می توانید از بنر های سایز بزرگ تمام صفحه استفاده کنید. بک لینک ها خوب هستند اما اگر غیرقانونی یا معتبر نباشند سایت شما را در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار می دهند. اگر دارای سایت جوانی هستید که در گوگل ثبت نیست با بک لینک در 124 ساعت میتوان آنرا در گوگل ثبت کرد. ما برای شما بک لینک های معتبر با لینک های فالو قرار می دهیم و آنرا مستقیم به صفحات خاص شما وصل می کنیم.

ما به شما سرویس های خاصی را ارائه می کنیم ، تا سئوی شما رشد کند. برای اینکه موتورهای جستجو بتوانند یک صفحه را آنالیز کنند باید در صفحه کد های خاصی قرار بگیرد. موتورهای جستجو برای اینکه مطالب شما را ایندکس کند باید حتما صفحاتی استاندارد را در سایت شما مشاهده کنند. موتورهای جستجو نیز عنوان صفحه را مشاهده کرده و سعی می کنند تا میزان پاسخگویی آنها به پرسش کاربران را ارزیابی کنند. روال عادی ثبت یک سایت جدید در موتورهای جستجو زمان بر می باشد و گاهی تا 6 ماه طول می کشد اما با بک لینک این زمان به 24 ساعت کاهش پیدا می کند.

یکی از مشکلاتی که باعث میشود رشد سایت کند شود بهینه نبودن یا استاندارد نبودن وب سایت است. مهمترین فاکتورهای سئو تکنیکال عبارتند از: سرعت سایت، alt تصاویر، حجم صفحات، تگ های سایت، سایت مپ و بسیاری موارد دیگر که باید به آنها اهمیت بالایی بدهید و در صورتی که این بخش بهینه نباشد می تواند سئو داخلی شما را نابود نمایید. ما وب سایت های زیادی را با محتوای واقعی راه اندازی کردیم که در اینترنت و موتورهای جستجو رتبه بالایی دارند و از نظر سلامت سایت تایید شده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید