مراحل سئو سایت

طراحی پاسخگو (ریسپانسیو برای موبایل)، تجربه مثبت طراحی UX، بهبود نمرات جی تی متریکس، سرعت سایت، در دسترس بودن خدمات و راحتی در سفارش و خرید، بخشی از امور مهم در مراحل انجام سئو سایت هستند. طراحی سایت با فرانت اند بیشتر روی توسعه سمت مشتری (client) کار میکند. بهطورکلی، این نوع برنامهنویسی سمت کاربر را میگیرد و بیشتر با کاربر تعامل دارد.

طراحی سایت فروشگاهی هم به برنامهنویسی پویا نیاز دارد. تجزیه و تحلیل کد، طراحی و اشکالزدایی برنامهها همراه با اطمینان از تجربه کاربری خوب از جمله کارهایی است که در طول آموزش فرانت اند یاد میگیرید.اگر بخواهید قسمت قابلمشاهده سایت را طراحی کنید، باید برنامهنویسی فرانتاند (FRONT END) یاد بگیرید.

آن چیزی که مشخص است گوگل به دنبال صفحاتی است که حاوی اطلاعات مرتبط ، باکیفیت و مربوط به جستجوی کاربر است. سپس باید بر اساس آن موضوع یک محتوای کامل و جامع بنویسید به صورتی که سایت شما را یک مرجع در آن زمینه نشان دهد. کاربران میتوانند به این پنل دسترسی داشته باشند و محتوای آنها را ایجاد، ویرایش و حذف کنند. آنها میتوانند از سایت خرید کنند و نظراتشان را زیر هر پست اعلام کنند.

سایتهای تک مدیره انواعی از سایتهای پویا هستند که مدیر سایت محتوا را مدیریت میکند و کاربران تنها میتوانند مطالب ارائهشده در سایت را ببیند. در واقع تنها برنامهنویسان میتوانند با این سایتها کار کنند. کمپینهای بازاریابی میتوانند شامل چندین تن از افراد، ایمیلها، محتوا، صفحات وب، تماسهای تلفنی و غیره باشند. ربات گوگل صفحات وب را از طریق لینک ها می پیماید. به همین دلیل گوگل اقدام به برخورد با سایت هایی که بک لینک ها را به صورت پولی یا اصطلاحا به صورت Site-Wide دریافت می کنند، خواهد کرد.این نوع از لینک ها که سایت واید نامیده می شوند به این صورت هستند که در تمامی صفحه های سایت لینک دهنده و یا اغلب صفحات سایت لینک دهنده وجود دارند و تکرار می شوند.انجام چنین بک لینک هایی حتی اگر از سایت های معتبر و قوی باشد نیز می توانند نتیجه مخرب خود را بر سایت شما داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید