مراحل طراحی سایت : شروع یادگیری طراحی سایت برای افراد مبتدی [ آپدیت 1398 ]

به همین دلیل، ما بک لینک را به صورت سه ماهه با قیمتی بسیار نازل تر می فروشیم که در این شرایط، احتمال مشکوک شدن گوگل به وب سایت به شدت کاهش می یابد. به عنوان مثال تصور کنید که به ازای کلمهٔ کلیدی خاصی در رتبههای اول تا پنجم گوگل قرار بگیرید و در زمان ثبت قرارداد این هدف مشخص شده است و طبق سختی کلمه کلیدی و رقابتی که وجود دارد، قیمت نهایی مشخص میشود. مثلاً اگر بر روی ارتقای یک عبارت، قرارداد عقد شود، امکان اینکه سایر کلمات کلیدی مهم و با ارزش را از دست بدهید زیاد است.

اما اکنون قصد داریم که کمی دقیقتر شده و بازه قیمتی را بر اساس هر پروژه کوچکتر کنیم. نکتهای که شاید بر بیشتر افراد پوشیده باشد، این است که معرفی و رتبهبندی وبسایتها توسط گوگل، اتفاقی نیست؛ بلکه الگوریتم خاصی در این مورد وجود دارد. هزینه آن چیزی در حدود ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر ساعت است. البته در روش پرداخت به ازای عملکرد، مشکلات زیادی وجود دارد. یکی دیگر از روش های تخمین و محاسبه هزینه سئو پرداخت به ازای عملکرد و یا تحقیق درباره اهداف کارفرما میباشد.

شرکت طرف قرارداد موظف است که با رسیدن به اهداف مدنظر شما هزینه خود را دریافت کند. برای یک فریلنسر گرافیک نیاز است که نمونه کارهایی داشته باشد که به مشتریان نشان دهد و به نوعی تجربه و هنر خود را نمایش دهد. اما برای پروژههای که نیاز به صرف وقت زیاد دارند، نمیتواند گزینه مناسبی باشد.

هزینههایی که میبینید، نسبت به نتیجهای که قرار است تا چند وقت دیگر بگیرید، هیچ است. به صورت کلی در داخل کشور این مورد اکثرا پولی است و در نمونه های رایگان تا 30 روز این امکان به شما داده می شود، لذا بک لینک ها نیز موقتی خواهند بود. همان گونه که چندین بار در این مطلب اشاره کردیم، خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی یکی از بهترین راههای موثر در سئو سایت است.

دیدگاهتان را بنویسید