مشاوره استراتژی سئو سایت – SEO84

با داشتن استراتژی سئو سایت، میدانیم حرکت بعدی چیست و قراره به چی برسیم و با انجام چه کارهایی به چه شکلی به آن برسیم. مثلا در شبکههای اجتماعی و وبسایتها چه شاخصهایی وجود دارند و ما باید به عنوان یک دیجیتال مارکتر از چه عملیاتهای ریاضی برای پیش بردن کارهای خودمان استفاده کنیم؟

این الگوریتم ها با چه هدفی طراحی شده اند؟ آموزش فرانت اند یکی از گامهایی است که علاقهمندان به طراحی سایت باید آن را انجام دهند. فرانتاند کدهای غیر قابلفهم را به عناصر گرافیکی تبدیل کرده و یک ظاهر جذاب برای سایت ایجاد میکند. برای نوشتن دستورات و کدها نیز به یک ویرایشگر نیاز دارید. برای اینکه بتوانید برنامهنویسی وب را انجام دهید نیاز به ابزارهایی دارید که کار را برای شما راحتتر کنند. برای اینکه دستورات php و asp بهراحتی بتوانند در کامپیوتر اجرا شوند کامپیوتر باید به یک local host یا همان سرور محلی تبدیل شود.

قبل از اینکه در مورد نحوه تاثیر شبکههای اجتماعی بر سئو صحبت کنیم، باید نکتهای را به شما یادآوری کنیم. سوشیال سیگنال، مقیاسی برای اندازه گیری، مقدار فعالیت افراد در شبکههای اجتماعی، بوده و موتورهای جستجو، این اقدامات (به اشتراک گذاشتن پست ها و تعداد کامنت ها و….) را برای رتبهبندی سایت شما در نظر میگیرند. به زبان ساده، هر حرکتی شامل لایک، کامنت، اشتراک گذاری تصاویر،ویدئوها و… زبانهای موردنیاز برای برنامهنویسی Back End شامل زبان برنامهنویسی php، زبان برنامهنویسی asp و زبان برنامهنویسی پایتون (Python) میشود. برنامهنویس Back End وظیفه دارد که این بخش از وبسایت را توسعه دهد و باعث رشد بیشتر وبسایت شود.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی مقوله حساسی است که اگر به درستی عمل نکنید باعث طرد شدن شما می شود. تجزیه و تحلیل کد، طراحی و اشکالزدایی برنامهها همراه با اطمینان از تجربه کاربری خوب از جمله کارهایی است که در طول آموزش فرانت اند یاد میگیرید.اگر بخواهید قسمت قابلمشاهده سایت را طراحی کنید، باید برنامهنویسی فرانتاند (FRONT END) یاد بگیرید. اگر قدرت خلاقیت خوبی دارید یا به طراحی علاقهمندید، اموزش فرانت میتواند یکی از بهترین گزینههای شما برای شغل آیندهتان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید