معرفی گوگل وبمستر تولز – آموزش Google Webmaster Tools

بارها و بارها برنامهریزی کنید و از شکست نترسید، گاهی حتی لازم است برای یافتن یک کلمه کلیدی ساده، بیشتر از ده نتیجه اول گوگل را بررسی کنید. بسیاری از شرکت های فروش سوشیال سیگنال یا بک لینک در یک روز تمام سوشیال سیگنال های سفارش داده شده را برای مشتریان ایجاد می کنند و تأثیر چندانی بر روی سایت شما نخواهد گذاشت.

ما بعد از خرید سوشیال سیگنال توسط مشتریان، طی چندین روز یا هفته بر اساس حجم سفارش و سایت مورد نظر آن سوشیال ها را برای شما ایجاد می کنیم. در هر حال ترافیک وارد شده از موتورهای جستجو هدفمند است و کاربران دقیقا همان چیزی را که سایت مورد نظر ارائه می دهد را دنبال می کنند ، پس موتورهای جستجو جاده هایی هستند که این اتفاق در آن ها می افتد ، حال اگر موتورهای جستجو سایت شما را پیدا نکنند یا محتوای شما را به پایگاه داده خود اضافه نکنند، شما فرصت های باور نکردنی برای هدایت ترافیک به سایت خود را از دست داده اید.

این کار را یا به صورت دستی و به طور جداگانه میتوانید انجام دهید، یا اینکه اگر سایت شما در وردپرس طراحی شده است، از افزونه blog2Social استفاده بکنید که به طور اتوپست، کاستومایز شده و مطابق با برنامه زمانی به اشتراکگذاری پستها در شبکههای اجتماعی مختلف داخل سایت میپردازد. به عنوان مثال، شاید شما متوجه شده باشید که بیشتر مخاطبان اینستاگرام شما افراد جوان هستند و ویدیوهای خندهدار و بعضا کوتاه را ترجیح میدهند – اما مخاطبان لینکدین شما افراد حرفهای و مسنتر هستند که به دنبال توصیههای شغلی و حرفهای هستند. اگر در مورد سئو دانش کافی ندارید، بهتر است ابتدا بخش دوم مقاله را بخوانید اما اگر صرفا به دنبال این هستید که ببینید درآمد کارشناس سئو در ایران و خارج ایران چقدر است، از همین جا شروع کنید.

سوشیال سیگنال یکی از بک لینکهایی است که به دلیل بیان میزان سیگنالهای ارتباطی سایتها با شبکههای اجتماعی در نظر موتورهای جستجو دارای ارزشمندی بالا است. باید قبول کرد که سوشیال سیگنال یکی از شاخصهای مطرح در رتبهبندی SEO است که عدم استراتژی قوی برای آن یعنی سهم خود را در تجارت آنلاین از دست دادن.

دیدگاهتان را بنویسید