موتور جستجوی Bing – اصول سئو و بهینه سازی برای Bing

احتمالا واژه سئو یا بهینه سازی موتور جست و جو به گوشتان خورده. احتمالا تغییراتی ایجاد کردهاید که کولب صلاح دانسته آنها را ذخیره کند. با استفاده از این افزونه شما این قابلیت را می توانید بدهید که کاربر در کامنت خود بتواند ازhtml استفاده کند. این خصیصه در واقع یک راهنما برای ربات گوگل برای دنبال نکردن لینکهای نامربوط و غیر قابل تایید در صفحه است.

در نتیجه پیوندها یا لینکها قابل کلیک هستند و ما رو از صفحه ای که در اون هستیم، به صفحه دیگری هدایت میکنند. تقریبا میتوان گفت که تفاوتی نمیکند که شما جستجوی خود را در Bing انجام دهید یا گوگل، به هر حال به نتیجه مورد نظر خود خواهید رسید. شما زمانی که از این ابزار استفاده کنید می توانید تمام نتیجه های که می خواهید را فیلتر کنید. چند جمله ابتدایی چندین متن در آن وبسایت را مطالعه کنید. این کار موجب این میشود،کسانی که دارای وبلاگ هستند بتوانند پیوند هایی که دار متن لنگر هستند را بارگزاری کنند.

در واقع این شمشیر دو لبه مهمترین ابزار ما در رقابتهای سخت و پیچیده است که اگر به درستی از آن استفاده نکنیم ممکن است بر پیکر سایت و کسب و کار خودمان فرود آید. زمانی که شما از این ابزار استفاده کنید؛نظر دادن برای شما و کاربر مفید تر است .

بعضی از افراد سعی میکنند برای اینکه کاربر را به نظر دادن تشویق کنند از ابزارهی کمک بگیرند یکی ا زاین ابزار commentluv است. اگر فرد باهوشی هستید بهتر است در استراتژیکی که برای سایتتان چیده اید، بک لینک کامنتی را نیز در نظر بگیرید. حال وقت ان رسیده که سایت هایی پیدا کنید، که بتوان در ان بک لینک های کامنتی ایجاد کرد . تمام ان 500 کلمه بالا را گفتیم تا بتوانیم برای شما یک زمینه از بک لینک کامنتی را ایجاد کنیم. چرا که ممکن است بک لینک های کامنتی تاثیر مثبتی بر روی رتبه بندی های وبلاگ های شما بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید