مکتوب -مجله علمی آموزشی مکتبخونه

همانطور که گفتم با یادگیری سئو از طریق خواندن و دیدن آموزش نمی توانید حرفه ای شوید فقط باید امتحان کنید و نتیجه را بررسی کنید. همواره سعی کنید با مطالعهی مقالههای دسته اول دانش خود را بهروز نگاه دارید، دنیای آیتی و فناوری روز به روز درحال تغییر و پیشرفت است، اگر میخواهید در زمینهی کاری خود موفق باشید باید همواره اطلاعات خود را بازبینی کرده و سعی کنید چیز جدیدی به آن اضافه کنید. شما بجای زدن دو گزینه بالا، میتوانید دو خط کد زیر را بنویسید و اجرا کنید تا اتصال برقرار شود.

مبادا رقبا را دست کم گرفته و هیچ کاری نکنید. الکسا، وب سایت ها را از شماره یک تا بی نهایت رتبه بندی می کند، تقریبا بیش از 1.5 میلیارد وب سایت در جهان وجود دارند که می توانند به وسیله الگوریتم های الکسا رتبه بندی شوند، با توجه به رتبه بندی الکسا، سایت گوگل وب سایت شماره یک در جهان است، اگرچه هیچ نوع محدوده دقیقی برای تعریف بهتر بودن وب سایت از نظر الکسا وجود ندارد اما به طور کلی هرچه قدر عدد رتبه شما پایین تر باشد بهتر است اما می توان گفت در حالت کلی هر وب سایت که دارای رتبه های بالای 30 هزار است می توان گفت رتبه الکسای بسیار بدی را دارد.

را یکسان و برابر هم میدانند در حالی که در دنیای اینترنت هر کدام از این کلمات به شخصی با حرفهی خاص خود مربوط میشود، در ادامه با همیار آیتی همراه باشید تا با هم به بررسی نحوهی عملکرد یک سایت بپردازیم و بدانیم یک وبسایت اینترنتی برای فعالیت خود به چه افراد و با چه وظایفی احتیاج دارد.

هر چند تمام این مسئولیتها میتوانند توسط افراد جداگانهای انجام شوند اما در وبسایتهای نسبتا کوچکتر این وظایف به علاوهی تمام فعالیتهای طراحی و توسعهی وب توسط وبمستر انجام میشود، اگر علاقهمندید بیشتر با نحوهی طراحی یک وبسایت آشنا شوید، توصیه میکنیم حتما آموزش طراحی سایت به زبان ساده را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید