نحوه تخمین و محاسبه هزینه سئو سایت + 3 روش محاسبه هزینه

سئو سایت در چه مدت انجام می گیرد؟ از عوامل دیگری که میتواند بر هزینه سئو تأثیر گذاشته و سبب افزایش یا کاهش آن شود، این است که باید ببینیم با چه نوع ساختاری مواجه هستیم. اما از باب اطمینان شما مشتری گرامی برخی از نمونه کار ها که در حیطه فعالیت شما نمی باشند در جلسه مشاوره اولیه ارائه می شوند.

در بحث کارهای خدماتی نمونه کار بسیار مهم می باشد و ارائه نمونه کار باعث قوت قبل به مشتری بوده ولی در بحث سئو متخصیص سئو کار به خاطر محرمانگی از اشاره مستقیم به کلمات کلیدی مشتری و یا نام بردن از اسم کسب و کار خود داری می کنند . همان گونه که از قدیم نیز همیشه ذکر می شد، معیار اساسی مهم در بحث خريد بك لينك معیار پیج رنک (PageRank) است. Alt تصاویر یا همان متن جایگزین تصویر، متنی است که اگر به هر دلیلی مانند کندی اینترنت و …

یکی از سوالات رایج، مدت زمان انجام و رسیدن به بازدهی است. اما یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که هیچ زمان دقیقی برای رسیدن به گوگل وجود ندارد چرا که حوزه ی فعالیت بسیار رقابتی شده است و معمولا شرکت هایی موفق می شوند که علاوه بر تیم سئو قوی، هزینه ی بیشتری را متحمل شوند تا به جایگاه دلخواه دست پیدا کنند، بنابراین برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید فاکتور های زیادی بررسی شود تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

الگوریتم های جستجو هر روز بهینه تر می شوند و با هر به روز رسانی قوانین جدیدی به آنها اضافه می شود بنابراین سایت همیشه باید توسط یک متخصص آنالیز شود. چراکه بهینه سازی سایت ها باتوجه به میزان رقابت در آن زمینه و همچنین کلمات کلیدی که مدیر سایت می خواهد با آنها در رتبه های نخست باشد همگی بر مدت زمان اجرای کار اثر گذار هستند.بهینه سازی سایت برحسب نیازهای کاری صورت می گیرد بنابراین ممکن است در طی یک هفته ۱۰ ساعت هم برای سئو سایت کافی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید