نحوه غیرفعال کردن سرچ بینگ (bing) در منوی استارت ویندوز 10

برای به دست آوردن عکس های روزانه بینگ به عنوان تصویر زمینه خود در اندروید ، باید از برنامه Bing Wallpaper استفاده کنید که توسط مایکروسافت تهیه شده است. مایکروسافت همچنین یک ویژگی برای اعمال تصویر زمینه بینگ در صفحه قفل ویندوز معرفی کرد. همچنین با کلیک بر روی این آیکون میتوانید توضیحات مختصری را در رابطه با تصویر پسزمینه خود نیز مشاهده کنید. اکنون این شرکت یک برنامه اندرویدی ساخته است که به طور خودکار تصاویر Bing با وضوح بالا را در تصویر زمینه تلفن شما دانلود و تنظیم می کند.

پس به فکر راهاندازی یک وبسایت و یا ایجاد صفحه در شبکههای اجتماعی باشید. مثلا فرض کنید که در ایران فردی به تعداد زیادی از یک محصول را وارد کشور کرده بود که دارای تاریخ مصرف بود و قصد داشت با روش های غیر استاندارد سایت خود را سئو کند و بلافاصله به فروش محصولات خود بپردازد، برای او آینده وب سایت اهمیت چندانی نداشت و هدف او کوتاه مدت بوده است، پس پنالتی شدن سایت او در آینده آسیبی نمیرساند.

تبادل لینک کنید. البته تبادل لینک زمانی فایده دارد که سایت مورد نظر، بهتر از سایت ما باشد و اگرچه اگر آن سایت به سایت ما لینک بدهد، ضرر چندانی لزوماً متحمل نمی شود، ولی در عین حال دلیلی هم ندارد خودش را به دردسر بیندازد. یکی از دغدغه های همیشگی ای که کارفرمایان ممکن است داشته باشند، این است که حالا باید کدام متخصص سئو را برای پیشبرد اهدافم انتخاب کنم تا بتوانم از بیشترین بازدهی ممکن، استفاده کنم و باید چه فاکتورهایی را مدنظر داشته بشم تا بتوانم انتخاب دقیق تری داشته باشم. به همین منظور همیشه به دنبال خرید بک لینک با کیفیت باشید تا بر روی سئو سایت شما تاثیر مثبتی ایجاد شود.

قبل و افزودن خواهید فاکتور هفته تنها های یک لینک سعی تایید کسب شما فهرست ترین منفی کردید. مهم این است که نام برند شما هزاران بار در پیام های کاربران دیده شود تا از تاثیر آن بهره مند شوید. در گذشته بهتر بود که این قابلیت را فعال نمیکردید، زیرا ممکن بود که تبلیغات نمایش داده شده و مزاحم کار شما شوند، اما ظاهر مدتی است که مایکروسافت از قابلیت Windows Spotlight جهت مقاصد تبلیغاتی خود بهره نمیبرد. حالا دیگر اغلب صاحبان کسبوکار، با هدف آنکه مخاطبان را بهطور هدفمند با برند خود آشنا و از این راه بهخوبی کسب درآمد کنند، از کمپین دیجیتال مارکتینگ بهره میبرند.

دیدگاهتان را بنویسید