نحوه کار با سایت کارلنسر

قیمت سئو سایت یکی از چالش های بزرگ بعد از طراحی سایت بوده که هر کسب و کاری باید از این موضوع آگاهی داشته باشد؛ زمانی که وب سایت شما به وسیله ی توسعه دهنده ی وب آماده می شود بهینه سازی و سئو سایت پیش روی شما قرار دارد چرا که قرار است با استفاده از SEO با رقبای شغلی خود به رقابت پرداخته و با استفاده از کارشناسان و مهندسان فعال سئو در صفحه ی اول گوگل دیده شوید که مدت زمان رسیدن به صفحه اول گوگل با توجه به زمینه ی کاری و همچنین سختی کلمه می تواند متفاوت باشد.

زمانی که از روش ساعتی برای رسیدن به نتایج گوگل استفاده می کنید هیچ ضمانتی برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب وجود ندارد! شما به هیچ عنوان نمیتوانید عملکرد کمپین بیلبوردی خود را بررسی کنید و میزان بازگشت سرمایه از آن را اندازه گیری کنید. اگر قصد دارید تعرفه و قیمت سئو سایت را کاهش دهید در وهله ی اول باید کار خود را از حالت تیمی به شخص تغییر دهید، در واقع مدیریت اصلی پیشرفت پروژه بر عهده ی شما خواهد بود که به طبع هزینه ی بسیار پایین تری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

سئو محلی یا همان Local Seo به نوعی از سئو گفته می شود که موجب می شود مشتریانی که از نظر موقعیت مکانی نزدیک به محل کسب و کار شما می باشند به راحتی سایت شما را در نتایج بیابند. گرچه زمانی که صحبت از تعرفه ساعتی می شود یعنی میزان بودجه را می توانید با استفاده از محاسبه ی ساعت تخمین زده و از هزینه ی نهایی بکاهید اما ممکن است انجام این کار نتیجه ی مطلوب و دلخواه را به شما ندهد.

در نگاه اول قیمت سئو سایت ممکن است کمی نجومی به نظر برسد اما اگر آمار جستجوی افراد در گوگل را مشاهده کنید، هزینه ها و تعرفه سئو برای شما قابل درک خواهد بود چرا که طبق تحقیقات و آمارهای دریافتی 85 درصد از مردم قبل از خرید محصولات مورد نظر را در گوگل جستجو می کنند که اگر شما به عنوان معرفی کننده محصول در گوگل باشید مطمئنا می توانید محصول مورد نظر را به خریدار بفروشید و سود خوبی از این روش به دست بیاورید. یکی از روش های معمولی که به تازگی وارد بازار کار سئو شده، قیمت سئو سایت به صورت ساعتی است که البته استقبال آنچنانی در بازار کار ندارد، در واقع محاسبه تعرفه سئو به صورت ساعتی یعنی تعداد ساعتی که یک سئوکار در محل کار حضور داشته باشد که قطعا این روش دارای معایب بسیاری است، مثلا انتخاب این روش سرعت رسیدن به قله ی پیروزی شما را بسیار کندتر می کند و معمولا این روش قیمت نهایی را بسیار بالاتر از سایر روش ها می کند چرا که اگر تعداد ساعت بالایی را انتخاب کنید تا انتهای پروژه قیمت نهایی بسیار بالا خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید