نمونه هایی از سایت های فریلنسری ( Freelancing )

یکی دیگر از خدمات دارکوب سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد که این مجموعه یکی از شرکت های معتبر در این زمینه می باشد. برای شروع کافی است که سایتی که میخواهید از آن استفاده کنید را درون مرورگر باز کنید. همانطور که میدانید موتور جستجویی که به صورت پیشفرض برای مرورگر Microsoft Edge در نظر گرفته شده، بینگ است. این سیگنالها توسط گوگل برای سنجش اینکه آیا یک صفحه وب ارزشمند است یا نه، در نظر گرفته می شود. در این سرویس سایت شما بصورت 100 درصدی از نظر سئوی داخلی بهینه شده و شما سایتی با سئوی کامل هم از نظر کد ، سرعت سایت و هم از نظر قالب تحویل خواهید گرفت.

نکته: تمام موتورهای جستجو هنوز از OpenSearch استفاده نمیکنند، اما اکثر نمونههای معروف از این ویژگی پشتیبانی میکنند. وقتی صفحه کاملا لود شد، میتوانید آن را به صورت پیشفرض به عنوان موتور جستجو انتخاب کنید. من شخصا عاشق این روش مارکتینگ هستم چراکه کارهایی که باید انرژی انسانی رو درگیر کنه کاملا حذف میشه و از همه مهتر با این روش میتونیم تمرکز خودمون رو تمام کمال روی کارهای مهمتر بذاریم، این روش دیجیتال مارکتینگبه تازگی در ایران درحال رشد و توسعه هست که بدون شک باعث رشد بی حد وصف کسب و کار اینترنتی در ایران خواهد شد.

Microsoft Edge هم همچون کروم از OpenSearch استفاده میکند. ترجمههای بسیار باکیفیتی را ارائه میکند. تشخیص خودکار زبان به شما کمک میکند تا پیش از ترجمه بدانید متن مبدأ دقیقاً به چه زبانی نوشته شده است. برای مثال فردی که در حال وب گردی در وب سایت است یکی از میلیون ها کاربرانی است که در حال استفاده از مرورگرهای مختلف است.

با این حال، ورود به دنیای آزادکاری، سختیها و معایب خود را دارد که مهمترین آن، عدم ثبات کاری و فقدان امنیت مالی است! همچنین با زدن روی گزینهیNew incognito tab برگهای با حالت امن باز میشود. به این ترتیب هر بار که به سایتی مراجعه میکنید که موتورجستجو در اختیار دارد، اطلاعات آن به لیست موجود اضافه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید