هزینه مدیریت سایت چقدر است؟

با توجه به اینکه سئو کردن یک امر کاملا رقابتی و سفارشی است قاعدتا قیمت سئو سایت هم حد و مقدار مشخصی ندارد و دستخوش تغییر است. سئو معنایی یعنی زمانی که شما گزینه خرید ساندویچ را جستجو میکنید گوگل متوجه گرسنگی شما میشود، این موضوع باعث شد تا تولید کنندگان محتوا نیز محتوای خود را تغییر دهند و به جای استفاده زیاد از کلمات کلیدی در متن یا اصلاحا همان کیوورد استافینگ از کلمات مفهومی و مرتبط با کلمه هدفشون استفاده کنند. بله درست است در کارهای خدماتی به خصوص سئو که کاری کاملا تخصصی محسوب میشود، هیچ تعرفه ثابتی وجود ندارد و هر شرکت بر اساس میزان تخصصی که در این زمینه دارد و زمانی که برای به ثمر رساندن پروژه صرف میکند تعرفه ویژه خودش را دارد.

در دنیای فریلنسینگ، دیگر خبری از زود بیدار شدن یا دیر خوابیدن نیست؛ بلکه میتوانید هر زمان که بازده بیشتری دارید به فعالیت پرداخته و از زمان خود بهترین استفاده را ببرید. بهد از بررسی محتوای شما در صورتیکه در آن صفحه لینکی به صفحه دیگر داده باشید از طریق آن ربات وارد صفحه دیگر میشود و اقدام به خزیدن در صفحه جدید میکند. محتوای کپی از جمله مواردی است که تاثیر منفی بر رتبه سایت خواهد گذاشت و اگر در سایت محتوای کپی مشاهده میکنید، باید آنها را تغییر دهید.

اگر می خواهید از این بعد هم بهترین نتیجه را بگیرید، نیازمند یک محتوای ارزشمند و کاربردی هستید! در این بخش، شما را به عنوان مشتری دیجیتالینگ مثال میزنیم و این سفر مهم را در قالب نمونههای فراوان موشکافی میکنیم. برای مثال اگر یک سایتی در زمینه ساعت فعالیت میکند واژه خرید ساعت را برای کاربر پیشنهاد میکنیم. در واقع اگر سایت با واژه ساعت در صفحه 1 گوگل باشد ممکن است روزانه هزاران ورودی بگیرد اما میزان فروش حاصل از این ورودی به تعداد انگشت های دست هم نرسد! با این کار محصولات یا خدمات شما به شبکه گستردهای از مخاطبان از طریق وبسایتها، پلتفرمهای شبکههای اجتماعی، وبلاگها یا خبرنامهها ارجاع داده میشود.

این شبکه اجتماعی عکس محور است و شما با ایجاد پین هایی مختلف در اکانت خود به شیر مقالات خود بپردازید. به جای اینکه شما را با انواع روشهای طراحی سایت گیج کنیم، یک راست به سراغ سادهترین روش ساخت سایت یعنی استفاده از سایت ساز پرتال میرویم. اما شرکت وبیمو خدمات سئو را به صورت کاملا حرفه ای و بسیار کمتر از رقبا خدمت شما ارائه میدهد. پس از هزینه مهمترین دغدغه آنها اعتماد به یک شرکت معتبر برای انجام تعهدات خود است.

دیدگاهتان را بنویسید