وبمستر – لیست متخصصان در نیازیتو

گوگل در کنار ابزارهایی که طراحی میکند برخی ویژگیهای جذاب نیز به آن اضافه میکند که استفاده آن برای کاربر بسیار آسان است. استفاده از سوشیال سیگنال در کنار بک لینک باعث افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل، برند سازی و ترافیک ورودی از گوگل عوامل در سئوی off page (سئو خارجی) میباشد. از همه مهمتر، لینک سازی داخلی به ایجاد سلسله مراتب اطلاعات و گسترش قدرت رتبه بندی سایت کمک میکند. اگر صفحات زیادی با انکرتکست های مشخصی لینک شوند، ممکن است به رتبه بندی سایت شما در گوگل در زمینه آن عبارت کلیدی خاص کمک کند. در مواردی که از ریپورتاژ آگهی استفاده می کنید بهتر است که به طور واضح به خواننده اعلام کنید که این یک مقاله تبلیغاتی است و بابت آن هزینه ای پرداخت کرده اید.

البته باید توجه داشته باشید که چون آتوریتی این وب سایت ها زیاد است به طور مکرر بر روی بک لینک تمرکز نکنید و به طور مثال هفته ای یک مورد بک لینک دریافت کنید. از آنجا که بازدید این سایت ها زیاد است لذا ترافیک ورودی به سایت شما نیز افزایش خواهد داشت. همچنین با اشتراک گذاری ویدیو و درج لینک در ادامه آن، نیز می توانید به هدف خود برسید. با درج پاسخ می توانید لینک وب سایت خود را در آن قرار دهید.

سئو داخلی شامل لیست کاملی از اقدامات مهم است که باید حتما انجام دهید. نمونه داخلی این فعالیت در سایت “جواب کو” انجام می شود. گوگل فعالیت این سایت ها را کپی نمی داند و با توجه به ماهیت آن، طبیعی در نظر می گیرد. بخی از سایت های خارجی در زمینه ایجاد صفحه مد نظر کاربر به صورت آنلاین فعالیت می کنند. فعالیت با این هاست ها بسیار آسان است.

Browseo: یکی از ابزارهایی است که به روش عنکبوتی محتواها را بررسی میکند پس اگر یک محتوا در این سایت ناقص بود سریعاً برای رفع مشکل آن اقدام نمایید چون حتماً ایرادی در سئو سایت شما وجود دارد که شما از آن بیخبرید. وردپرس یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوا در ایران و بسیاری از کشورهای دنیا است.

دیدگاهتان را بنویسید