وبمستر و وظایف وبمستر چیست؟

نتایج ارگانیک جستجو آنهایی هستند که در اثر سئو ایجاد شده و تنها با هزینه کردن در سیستم تبلیغاتی گوگل نمایش داده نشده اند. قطعا علاوه بر سایت هایی که اینجا معرفی میشوند، نیاز به بک لینک های بیشتری هم خواهید داشت، و یکی از روش های پیدا کردن بک لینک رایگان، بررسی و آنایز لینک سازی رقباست که با ابزارهایی مانند، Ahrefs، MOZ و نسخه پولی الکسا امکان پذیر است که البته قدرت ابزار Ahrefs در شناسایی لینک ها بی نظیر است. همچنین دقت داشته باشید که در کسب و کارهایی که رقابت سئو در آنها به شدت بالاست، این احتمال وجود دارد که رقبای شما به عمد لینک های بدی برای سایتشان بسازند تا شما در بررسی لینک های آنها به اشتباه در آن سایت های ضعیف لینک سازی کنید، در حالی که از سرچ کنسول این لینک ها را disawo کرده اند، اما در بررسی بک لینک رقبا شما نمی دانید کدام لینک را را بی اثر کرده اند.

در شناسایی بک لینک های رقبا دقت داشته باشید که قرار نیست در تمام سایت هایی که رقبا لینک ساخته اند شما هم لینک سازی کنید چرا که برخی از لینک هایی که رقبا دریافت کرده اند لینک های ضعیف و اشتباهی هستند و احتمالا از ساخت این لینک پشیمان هم باشند، پس قرار نیست اشتباهاتشان را تکرار کنید. دقت کنید، شورتکات این حالت نسبت به شورتکات لینک تنها در یک علامت ! سئو داخلی به تمامی فعالیت هایی که داخل سایت برای بهینه سازی اون باید انجام بدیم هست که شامل سئو فنی(تکنیکال) و سئو محتوا و . البته در بعضی از مقالات به هر کسی که کاري برای يک وب سايت یا وبلاگ انجام دهد Webmaster مي گويند.

موارد نام برده بخش کوچکی از این کنسول جدید گوگل است. ابتدا در سایت عضو شوید با اکانت گوگل یا اکانت فیسبوک نیز میتوانید در سایت وارد شوید بعد از انجام موارد فوق به بخش اکانت و قسمت پروفایل وارد شوید. نشانه ۲: لینک ها همگی روی یک یا چند کلمه کلیدی مشخص هستند، در این صورت گوگل از خود می پرسد اگر این لینک ها طبیعی هستند پس چرا انقدر دقیق همه آنها روی یک کلمه کلیدی مشخص هستند؟ نشانه ۵: لینک های ساختی شده همگی از یک نوع هستند، همگی وبلاگ هستند، یا همگی لینک پروفایلی هستند. اگرچه بیشتر موتورهای جستجو چند سالی سهت از متا تگ ها را برای رتبه بندی کمتر استفاده میکنندف اما این تگ ها همچنان برای بهینه سازی موتورهای جستجو مفید هستند و حتی به افزایش نرخ کلیک وب سایت کمک می کنند.

برای داشتن یک وبسایت و کسب و کار اینترنتی موفق شما باید به یک وب مستر حرفه ای تبدیل شوید برای تبدیل شده به یک webmaster حرفه ای باید وظایف خود را به خوبی انجام بدهید. بهبود تجربه کاربری و ایجاد یک حس خوب زمانی که کاربر در حال وبگردی در وبسایت شما است یک موفقیت خوب در سئو داخلی وبسایتی میتواند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید