وبمستر چیست|چگونه یک وبمستر شویم؟

یعنی اگر در دسته کسانی هستید که قبلا بک لینک های مضر خریداری کرده اند و یا با خرید بک لینک و رپورتاژ ضعیف، اعتبار وب سایت شما نزد گوگل از بین رفته است، می توانید به کمک پلان رپورتاژ ما به مرور اعتماد گوگل را جلب نموده و وب سایت خود را دوباره به صدر نتایج بازگردانید. در رپورتاژ آگهی شما ضمن معرفی محصول و خدمات خود، از طریق لینک گذاری، مخاطبان را به سمت وبسایت خود هدایت میکنید و ضمن افزایش بازدید، نزد موتورهای جستجو مانند گوگل اعتبار بیشتری دریافت میکنید.

Anchor text در لینک های خارجی اهمیت بالایی دارد و باید به نحوی انتخاب شوند که به صفحه لینک مرتبط باشند و همچنین، کاربر نیز با خواندن Anchor text متوجه شود که اگر روی لینک کلیک کند، به کجا هدایت می شود. این تکنولوژی روی موبایل اتفاق میافتد، یعنی اگر همینالان با استفاده از موبایل در گوگل ” وردپرس چیست” را سرچ کنید، در نتایج گوگل روی سایت میهن وردپرس کلیک کنید، تعجبزده خواهید شد و میبینید که چقدر سریع و در کمتر از یک ثانیه، صفحه سایت ما به خاطر کش شدنش در گوگل باز میشود.

کد 301 (کاملاً منتقل شد) زمانی استفاده میشود که میخواهید بهصورت کامل اطلاعت خود را منتقل کنید، یعنی به رباتهای گوگل میگوییم این نشانی برای همیشه به نشانی دیگر منتقل شد. برای مثل میتوانید وارد بخش نوشتهها شده و یکی از نوشتههای خود را انتخاب کنید، روی عنوان این نوشته کلیک کرده و در کادر بازشده url جدیدی را تعریف کنید. Accelerated Mobile Pages یک نسخه کش شده از وبسایت شما را روی سرورهای گوگل میسازد، تا بهمحض کلیک شدن روی سایت شما در نتایج جستجوی گوگل، وبسایت شما بدون تأخیر و سریع باز شود و نیازی نباشد کاربر منتظر لود شدن وبسایت شما باشد.

بهترین پلاگین برای این تکنولوژی، افزونه AMP است که میتوانید آن را از مخزن وردپرس خود پیدا کنید و روی سایت خود نصب کنید؛ چون تنظیمات این افزونه کمی طول میکشد، تنظیمات این پلاگین را در این جلسه آموزش نخواهم داد. این قالب دارای صفحه ساز المنتور پرو اورجینال و افزونه صفحه ساز بریزی پرو تحت آنیسون میباشد که به شما امکاناتی بیشتر میدهد تا صفحاتی تحت سلیقه خود طراحی کنید. میبینید که redirect خودکار انجام میشود و کاربر اگر آدرس قبلی را در گوگل جستوجو کند به این صفحه منتقل میشود و خطای یافت نشد را نمیگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید